Populární youtuberka Tereza alias LuxyLady se nedávno rozpovídala o svých vztazích a nestačili jsme se divit.

Terka o svém soukromí nemá problém mluvit, rozpovídá se bez problému i před očima cizích lidí. Je jí 23 let a má za sebou už spoustu rozchodů, jak sama řekla.

V mladším věku těch rozchodů bylo opravdu hodně, přiznala LuxyLady, a se žádným z kluků nevydržela déle než 2–3 měsíce. Myslí si, že v tomhle věku je to normální a i přesto, že to nejsou dlouhé vztahy, mohou hodně bolet a můžou být zásahem do života.

Terka přiznala, že rozchod, který jí nejvíce ublížil a dokonce do teď jí dotyčný kluk leží v žaludku, proběhl před 6 lety. Což je hodně dlouhá doba na to, aby se Terka ve svých 23 letech vzchopila a nemyslela na klučíka, se kterým chodila, když jim bylo 17.

Sama ale říká, že dotyčný byl vysněná láska, choval se k ní jako k princezně a byla z toho hotová. No, po roce vztahu se s ním rozešla a začala toho litovat.

Tereza popisuje že po rozchodu byla jako robot, nemohla spát, jíst, jen chodila do školy, práce a zavírala se doma. Veškeré bolesti dusila v sobě a doufala, že se k ní dotyčný vrátí, no to se nikdy nestalo.

Dokonce přiznala, že mu pořád psala, volala, prohlížela si fotky a videa a chovala se jako posedlá a hysterická holka.

Každý den usínala vedle mobilu a doufala, že jí napíše, chovala se opravdu nemožně. Dokonce se svěřila, že mu odepisovala maximálně do 1 až 2 minut, co je už hodně přes čáru. V den, kdy slavila 18. narozeniny, čekala jen na dotyčného opravdu jako zoufalka. Čekala na happyend jako z filmu, že se objeví u dveří s kyticí růží a budou spolu napořád.

Jenomže tohle se nikdy nestalo a Tereza probrečela své narozeniny na záchodě! Celá rodina na ni čekala, ale nedočkala se jí a celá oslava dopadla katastrofálně.

Tereza toho teď hrozně lituje a mrzí ji, že zkazila den skoro celé rodině. Přiznává, že i když má přítele, se kterým bydlí a plánuje děti a svatbu, není pořád vyléčena ze svého ex.

Brečí skoro u všeho, co jí dotyčného připomíná, a nás by zajímalo, jak to nese její současný přítel.