Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Youtuberka bila na videu psa a strhla tím lavinu nevole: Případem se zabývá policie

video
Video, ve kterém americká youtuberka Brooke Houts bije svého psa, obletělo před pár dny celý svět. Fanoušci oblíbené blogerky nemohli uvěřit tomu, co viděli. Reakce na omylem zveřejněné video na sebe pochopitelně nenechaly dlouho čekat. Případem se začala zabývat policie.

Video, ve kterém youtuberka a blogerka Brooke Houts bije svého dobrmana, řve na něj a plive na něj, nenechalo nikoho chladným. Záznamem, který se objevil na YouTube, se už zabývá policie v Los Angeles.

Youtuberčin dobrman Sphinx vystupuje v jejích videích poměrně často. Brooke lidem ukazuje, jak se o něho stará, čím ho krmí atd. Proto všechny její fanoušky překvapilo, že se k němu takto chová. Nezvládnutý vztek, při kterém začne Houts po psu plivat, křičet na něho a mlátit ho, přiznala i ve svém vyjádření.

"Chci zdůraznit, že jsem málokdy takto vzteklá, jako tomu bylo ve videu. Měla bych se takhle rozzuřit ve videu? Ne. Měla bych zvýšit hlas a křičet na něho? Ne. Avšak když mi můj pětatřicetikilový dobrman skočí do tváře s otevřenou tlamou, musím mu jako rodič ukázat, že tohle chování je nepřijatelné," dodala na svoji obranu youtuberka.

Policejní oddělení uvedlo pro portál People, že se incidentem zabývají. "Jsme si tohoto incidentu vědomi. Naše pracovní skupina pro týrání zvířat dostala množství stížností na toto video a momentálně se celou záležitostí zabýváme."

Kontroverzní video už bylo z YouTube smazáno, stejně tak jako blogerčin profil na Instagramu. I přes to se objevuje další a další vlna kritiky. "Šílená ženská, dobrmani jsou ti nejkrásnější psi, kteří si zaslouží milé zacházení. Ráda si toho psa vezmu, co nejdále od tvého tyranského zadku," napsala rozhořčená žena na Twitteru.

.

Související články

Další články