Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Youtuberka Anna Šulc odhaluje krásné křivky: Své tělo nesnášela, teď na něm miluje každý kousek

Youtuberka Anna Šulc odhaluje krásné křivky: Své tělo nesnášela, teď na něm miluje každý kousek
Zdroj: Instagram/Anna Šulc
+ Dalších 8 fotografií
sebevědomí
Youtuberka a influencerka Anna Šulc (21) získává stále více fanoušků na sociálních sítích a není divu. Tahle kráska na své postavě dost maká a z jejího těla všem padá brada. Anička ale nenabrala jen více svalů, nabyla také mnohem větší sebevědomí.

V posledních měsících tvrdě maká na svém těle a pevná vůle při cvičení se jí teď rozhodně vyplácí. Anna Šulc se totiž může chlubit luxusní pevnou postavou v jakýchkoliv plavkách. Svých krásných křivek si je rozhodně vědoma a fanouškům na sociálních sítích to dává jasně najevo.

Stejně jako ostatní i Aničku zasáhla pandemie koronaviru. Chvíle strávené doma ale využila naplno a každý den sdílela průběh jejích workoutů. I přes kritickou situaci v některých zemích se po dlouhé pauze rozhodla oblíbená youtuberka v létě vycestovat do zahraničí. Tentokrát se podívala například do Budapešti, Německa a nedávno se svými přáteli odletěla do nádherného Řecka. Místa, která navštívila, pro ni byla jako dělaná na pořízení originálních snímků v plavkách.

Přesto, že většina lidí na Aničce vidí, jak září štěstím, někteří si neodpustí nepříjemné komentáře. "Mám otázku. Proč se skoro všude předvádíš se zadkem nebo prsy," napsal jeden ze sledujících. Na to vzápětí sympatická brunetka odpověděla: "Protože jsem pyšná, jak se z holky, co nesnášela své tělo, stala žena, co miluje jeho každý kousek, ostatně tak, jako by měl každý."

Youtuberka se ale kromě svého nádherného těla snaží sledující obohatit i o zajímavé informace z míst, která navštíví. Jak sama přiznává, dějepis ji bavil odjakživa a své získané vědomosti chce předávat dál. Kromě přirozené krásy se tahle kočka může chlubit i inteligencí.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy