Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Youtuberka a sestra internetové hvězdy Jirky Krále se vdala! Katce to v bílém velmi slušelo

Youtuberka a sestra internetové hvězdy Jirky Krále se vdala! Katce to v bílém velmi slušelo
Zdroj: autor: 2foto.cz
+ Další 4 fotografie
Svatba
Milující matka téměř ročního Filípka a teď i manželka Tomáše Kvapilíka (32). Řeč je o Katce Kvapilíkové, dříve Králové, která o víkendu svému partnerovi řekla ano a stala se jeho ženou. Známá a oblíbená influencerka a youtuberka se nezapomněla pochlubit, jak si den náramně užila.

Někteří ji mohou znát pod pseudonymem Svět podle Katky, se kterým se prezentuje na internetu. Celkem ji sleduje téměř půl milionu fanoušků. Není proto divu, že se mladá maminka a čerstvá paní dokáže uživit tím, co ji baví. A to je natáčení videí na YouTube. Velkou část peněz také Katce přinesou spolupráce na Instagramu. A málo jich rozhodně není!

Svatba

Konečně se skoro po 2 letech dočkala. Katčin partner Tomáš ji požádal o ruku 10. listopadu 2018 v Maďarsku. Už jsme se začínali bát, že z toho sešlo. Ale naštěstí ne, jsou spolu. A šťastní! "Děkuji Tomovi za to, že lásku cítil stejně jako já a udělal v Maďarsku ten první krok," napsala na Instagram vděčná Katka. Na sociálních sítích obdrželi stovky gratulací, mezi kterými nechyběly ani krásné komentáře od známých tváří. "Ze srdce gratuluji oběma," napsala spisovatelka Radka Třeštíková. Tento krásný den prožili v kruhu svých nejbližších. No řekněte sami, že jim to moc sluší?

Její bratr Jirka Král (30), kterého můžete znát například ze show Farma, nedávno také požádal svou přítelkyni o ruku. Sice až po třech letech, ale požádal. Tak se těšíme na další veselku!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy