Partička kluků před časem na sebe upozornila třeba tím, když vhodili do prázdného autobusu petardu nebo nechali přejet batoh vlakem. Teď se pustili do mnohem náročnější akce, když se vloupali do vily Radovana Krejčíře v Černošicích. Pochopitelně vše natočili na kameru – video najdete ZDE.

Krejčířovu vilu kompletně prošli. Na squashovém hřišti si zakopali s míčem, prozkoumali garáž až pro šest vozů a otestovali vybavení vily. Video během krátké doby strhlo nemalou pozornost internetových uživatelů. Partička chlapců se ale do vily vrátila podruhé. Veřejně slíbili, že když video dosáhne tisíce lajků, udělají si ve vile miliardáře grilovačku. Nakonec ale mladíci skončili na obvodním oddělení v Řevnicích, když si pro ně přijeli muži zákona.

Podle našich informací se na celé akci, kdy se mladíci vloupali do vily, podílel i provokatér Mike Pán. „Nic k tomu říkat nebudu. Připravuji video, v němž se všechno vysvětlí,“ byla slova Mika Pána, který proslul tím, že školil městské strážníky.

Radovan Krejčíř po útěku z České republiky v roce 2005 žije v Jihoafrické republice, kde je od listopadu 2013 ve vazbě za únos a mučení bratra drogového dealera.