Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Youtubeři se vloupali do Krejčířovy vily! Prsty v tom má i Mike Pán

Mladíci se vloupali do vily Radovana Krejčíře.
Zdroj: Reprofoto
+ Dalších 12 fotografií
Co jsou někteří lidé schopni udělat pro trošku slávy? Klidně se vloupat do vily miliardáře Radovana Krejčíře. Tak se dá nahlížet na jednání mladíků, kteří si na oblíbeném videokanálu YouTube říkají TVTwixx. Kvůli nim dokonce musela vyjíždět policie! A kdo za celou akcí stojí? Prý i provokatér Mike Pán.

Partička kluků před časem na sebe upozornila třeba tím, když vhodili do prázdného autobusu petardu nebo nechali přejet batoh vlakem. Teď se pustili do mnohem náročnější akce, když se vloupali do vily Radovana Krejčíře v Černošicích. Pochopitelně vše natočili na kameru – video najdete ZDE.

Krejčířovu vilu kompletně prošli. Na squashovém hřišti si zakopali s míčem, prozkoumali garáž až pro šest vozů a otestovali vybavení vily. Video během krátké doby strhlo nemalou pozornost internetových uživatelů. Partička chlapců se ale do vily vrátila podruhé. Veřejně slíbili, že když video dosáhne tisíce lajků, udělají si ve vile miliardáře grilovačku. Nakonec ale mladíci skončili na obvodním oddělení v Řevnicích, když si pro ně přijeli muži zákona.

Podle našich informací se na celé akci, kdy se mladíci vloupali do vily, podílel i provokatér Mike Pán. „Nic k tomu říkat nebudu. Připravuji video, v němž se všechno vysvětlí,“ byla slova Mika Pána, který proslul tím, že školil městské strážníky.

Radovan Krejčíř po útěku z České republiky v roce 2005 žije v Jihoafrické republice, kde je od listopadu 2013 ve vazbě za únos a mučení bratra drogového dealera.

Související články

Další články