Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Youtubeři se vloupali do Krejčířovy vily a ukradli tam TREZOR! Teď je řeší kriminálka

Hoši vše zdokumentovali na kameru.
Zdroj: Reprofoto
+ Dalších 12 fotografií
Není to tak dlouho, co se partička youtuberů z TV Twixx vloupala do opuštěné vily Radovana Krejčíře. Mladíky následně zadržela policie, jenže celá kauzička má hodně nemilou dohru. Podle informací eXtra.cz si hoši měli z domu podnikatele odnést trezor! Teď vše řeší kriminální policie.

Zápletka je jednoduchá. Mladíci se vloupali do Krejčířovy vily a kradli tam. Měli odcizit trezor, který se následně v nočních hodinách měli snažit rozřezat. Jenže kvůli hluku na ně někdo zavolal policii a následně si celý případ přebrala kriminálka!

"Vzhledem k tomu, že bychom mohli narušit průběh celého vyšetřování, nebudeme zatím poskytovat žádné informace," řekla mluvčí policie Jana Dětská.

Podle všeho měl být zadržen Daniel Sonnleitner, známý jako Danny z kanálu TV Twixx, a umístěn do cely na policejní služebně. Dokonce se měl obrátit o právní pomoc na youtubera známého jako Mike Pán, který ale údajně svého kamaráda odmítl. "Nejsem si vědom, že by se na mě někdo z kluků obracel kvůli něčemu s policií," řekl eXtra.cz Mike, který v minulosti už několikrát ukázal, že lhát nemá problém.

Mladíci z TV Twixx se do křížku se zákonem dostali několikrát už v minulosti. Před více než dvěma lety například pyrotechnikou poničili autobus. V loňském roce na železniční trať položili batoh a nechali ho přejet vlakem. Tehdy obdrželi pokuty v řádech tisíců korun. Teď to vypadá, že "odměna" nebude jen v přestupkovém řízení, ale minimálně jednoho z hochů čeká mnohem tvrdší trest!

Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy