Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Otřesná tragédie: Dva slavní youtubeři se snažili zachránit přítelkyni, stálo to život všechny tři

Tři lidé přišli úplně zbytečně o život.
+ Další fotografie
Čím dál tím více se objevují případy, kdy youtubeři honící se za senzacemi přicházejí o život. Stejně smutný osud potkal i tuto trojici nadšených cestovatelů. Tři mladí lidé, kteří se živili natáčením videí a cestováním, se nešťastnou náhodou zřítili z 30metrové výšky poté, co uklouzli ve vodopádu v Kanadě. Fanoušci jsou v šoku a zdrceni.

K obrovské tragédii došlo v úterý. Trojice nadšených youtuberů a zároveň cestovatelů se zřítila z třicetimetrové výšky. Jednalo se o dva muže a jednu mladou ženu. Ryker Gamble, Alexey Lyakh a Megan Scraper se honili za senzací a na jejich YouTube kanálu je sledovalo přes půl milionu lidí. Na Instagramu počet fanoušků dokonce přesáhl jeden milion.

Bohužel asi nedokázali odhadnout své možnosti a kvůli tomu také zaplatili svými životy. Společně se koupali na vrcholu vodopádů Shannon Falls, kde také našli smrt. O tragické události informoval britský portál The Guardian.

Podle dostupných informací jako první uklouzla a zřítila se dívka. Její dva kamarádi se jí snažili pomoct, ale přecenili síly a spadli také. Členové youtubového kanálu High On Life se jen těžko vyrovnávají s takovou ztrátou.

„Patřili mezi nejchytřejší, nejlaskavější a nejvstřícnější lidi, se kterými jste se mohli potkat,“ řekli.

Mohlo by vás zajímat

Další články