Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Youtubeři PeeetaaaTV a Vláďa Videos si ve filmu Pepa zahráli veksláky: Koho učili šňupat?

PeeetaaaTV a Vláďa Videos si ve filmu Pepa zahráli veskláky.
Zdroj: oficiální zdroj
+ Dalších 15 fotografií
Před kamerou jsou zvyklí dělat a říkat neuvěřitelné věci. Tentokrát ale youtubeři PeeetaaaTV a Vláďa Videos museli krotit svou fantazii a nechat se vést režisérem. Scéna, ve které se ve filmu Pepa objeví, je ale dost bizarní.

Co si na ně režisér Ján Novák vymyslel? Ve filmu Pepa hrají veksláky, starší kamarády čerstvých maturantů, kteří jsou zhroucení z toho, že jim přišel povolávací rozkaz na vojnu. A právě tihle dva mazáci v podání známých youtuberů se svým mladším kamarádům snaží poradit, jak se vojně zaručeně vyhnout. Jaký je jejich tip? Šňupat kakao.

„O tom, že se šňupe kakao, jsem nikdy neslyšel, až tady. My jsme to naštěstí nezkoušeli, jen jsme klukům radili přesně tak, jak to bylo ve scénáři. Ve skutečnosti bysme jim radit nemohli, protože jsme o šňupání kakaa nic nevěděli. Ale kluci říkali, že to není tak strašný, jak to na první pohled vypadalo,“ vzpomíná na natáčení PeeetaaaTV.

Natáčení filmu brali jako zajímavou zkušenost. „Je to pro nás míň práce, jenom uděláme, co nám řekne režisér. Museli jsme být přirození a neblbnout před kamerou, jak jsme při natáčení videí zvyklí. Režisér jen chtěl, abychom byli víc arogantní jako veksláci, tak jsme ho poslechli,“ popsal Vláďa Videos.

I když byli v tu chvíli za herce, youtubeři se v nich nezapřeli. Na mobil si nahrávali dění v zákulisí seriálu s tím, že nahrávku sestříhají a zveřejní.

Související články

Další články