Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Youtuber Vlček popřál své Verunce (14) k narozeninám: Fotky s hlavou v jejím klíně!

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 97 fotografií
nevhodné
Ačkoliv si youtuber Ondra Vlček (22) měl se svou Verunkou (14) původně dát pauzu do doby, než jí bude 15, vypadá to, že jsou stále spolu a naopak se nebojí sdílet ještě ostřejší příspěvky než kdy dřív. Vlček, který slíbil, že kvůli randění s nezletilou dívkou navštíví psychologa, svůj slib nesplnil a své lásce popřál ke čtrnáctým narozeninám prostřednictvím příběhu složeného ze spousty fotek, z nichž některé jsou skutečně nevhodné.

Verunce, která začala ve svých 13 letech randit s Ondrou Vlčkem, už zbývá jen rok, než se dočká občanského průkazu. Youtuber, který nejprve řekl, že si dali pauzu, což se ukázalo jako lež, a následně slíbil, že půjde k psychologovi, což také neudělal, své dívence na Instagramu popřál k narozeninám prostřednictvím příběhu se spoustou fotek.

Zdá se, že Vlček už neví, jak se víc ponížit. Fanoušky ztrácí každým dnem, další youtubeři jsou proti němu, ale on i tak zveřejňuje věci, které by si měl nechat pro sebe. V jeho přání pro Verunku se totiž nachází fotky, z nichž je patrné, jak blízcí si i přes její věk jsou. Například na jednom snímku má Vlček položenou hlavu v jejím nezletilém klíně, na dalších byla zachycena v jeho posteli. Ačkoliv oba zarytě tvrdí, že spolu sex nemají, tyhle snímky dávají veřejnosti důvod si myslet opak.

Vztah s nezletilou Verunkou přinesl Ondrovi Vlčkovi spoustu problémů. Aby se nyní udržel alespoň trochu sledovaný, natáčí videa, ve kterých si na obličej maže Pikao, nebo si střílí z vlastní matky. Verunka, která před románkem s Vlčkem videa nikdy nenatáčela, nyní ve videích plní úkoly od lidí. Líbala například strom, udělala si legraci z malého chlapečka a válela se po zemi. Jak hluboko tenhle páreček klesne, je otázkou, na Ondrovo nevhodné přání k Verunčiným narozeninám s fotkami, které měly zůstat soukromé, se ale prozatím můžete podívat v galerii.

Související články

Další články