Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Youtuber Tary se žení: Jeho nevěsta není drahá, to jen on má málo peněz

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 16 fotografií
svatba
Tary, celým jménem Taras Anatolievich Povoroznyk (26) se dnes žení! Problémový youtuber se nejvíce proslavil díky své zběsilé jízdě 250 kilometrů za hodinu po dálnici, nebo díky incidentu, během kterého řekl dítěti, že jeho značka není drahá, že jen ten chlapec má málo peněz. Nyní z něj bude manžel, bere si svou dlouholetou přítelkyni Stanislavu Mykhaylo.

Zbývají jen sekundy do chvíle, kdy se ve čtvrtek, 13. června 2019, stane z youtubera Taryho ženatý muž. Do svazku manželského vstupuje se svou dlouholetou přítelkyní Stáňou, která po jeho boku stojí už od roku 2012.

Když svou partnerku požádal Tary začátkem letošního dubna o ruku, tvrdil, že svatba bude určitě do roka a do dne. Ve skutečnosti si zamilovaný pár ještě o něco pospíšil a tak se Stáňa stane Taryho ženou hned dva měsíce po zásnubách v Rio de Janeiru

Třeba se Tary jakožto manžel uklidní a nebude vydávat videa či říkat věci, kterých by litoval. Ať už šlo o zběsilou jízdu po dálnici nebo drsné odpálkování malého chlapce, Taryho popularita klesla a tak teď, jako novomanžel, bude třeba už dělat rozumnější věci. Gratulujeme!

Související články

Další články