Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Youtuber Tary se bude ženit! Svatba bude do roka

+ Dalších 6 fotografií
Jeden z nejúspěšnějších českých youtuberů Taras "Tary" Povoroznyk (26) se bude ženit! O ruku svou partnerku Stáňu požádal před pár dny v exotickém Rio de Janeiru a svatbu by rád stihl do roka a do dne. Jenže má to jeden háček!

Plánování veselky překazila smrt! „Chtěli bychom se vzít co nejdřív, ale kvůli úmrtí v naší rodině to teď opravdu není vhodné. Jediné, co můžu říct, je, že to stihneme určitě do roka a do dne,“ slíbil Tary s tím, že v Riu se zásnuby odehrály proto, že to byla Stánina vysněná destinace.

V posledních týdnech byl Tary přetřásán zejména kvůli videu, na kterém fanouškovi, který si chtěl koupit jeho výrobky, řekl, že má málo peněz. Úspěšný mladík se za to několikrát omluvil a natočil i vysvětlující video, které se paradoxně stalo jedním z nejsledovanějších a nejúspěšnějších na českém YouTube. Za pár dní nasbíralo půl milionu zhlédnutí!

Ve videu Tary uznává své chyby a naznačuje novou cestu zpět k parkouru, který ho proslavil. Evidentně si opravdu uvědomil, že jeho hlavní fanouškovská základna je mládež, která ho miluje, a chce na tom opravdu tvrdě a intenzivně pracovat. “Vím, že to třeba může působit jako klišé, ale já jsem v sobě prostě potřeboval najít asi tu správnou cestu a motivaci k mé práci a tu jsem našel. Učím mládež parkour a sportovat, aby se neflákala doma u počítačů,” dodává.

Související články

Další články