Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Monika Štiková koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Youtuber Tary, který se vysmíval dětem, se změnil k nepoznání: Je z něj milující tatínek

Zdroj: Instagram
+ Dalších 13 fotografií
proměna
Ještě nedávno byl youtuber Tary (27) známý spíš ve špatném slova smyslu - lidé ho znali především kvůli jeho videu se zběsilou jízdou po dálnici a kvůli tomu, že malému chlapci řekl, že má málo peněz. V prosinci loňského roku se mu narodila dcerka a Tary je najednou úplně jiný člověk.

Tary během loňského roku udělal hned několik kroků do budoucnosti. Nejprve se oženil s partnerkou Stanislavou Mykhaylo a v prosinci se páru narodila dcerka. Její jméno sice youtuber úzkostlivě tají, miminkem se ale chlubí na Instagramu.

Příspěvky Taryho i jeho vyjadřování jsou najednou na úplně jiné úrovni. Vše se týká miminka, a jak on sám říká, prioritou pro něj je být skvělým otcem a milujícím a citlivým manželem. I jeho žena Stáňa se díky mateřství rozzářila.

Ze skandalisty, jehož zběsilou jízdu po dálnici, urážku malého chlapce a provalení kariéry striptéra si pamatují všichni, je nyní zodpovědný táta. Takovou změnu nikdo nečekal a možná i proto se stále setkává s nenávistnými komentáři, i když už mnohem méně než v minulosti. Podívejte se do galerie, jak to Tarymu a jeho Stáně v rolích rodičů sluší.

Související články

Další články