Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Jaromír Soukup Festival Karlovy Vary 2022

Youtuber Stejk dosáhl jednoho milionu odběratelů: Tohle jeho video vidělo nejvíc lidí

Stejk dosáhl už jednoho milionu odběratelů!
Zdroj: youtube/StejkStudio
+ Další 2 fotografie
milion odběratelů

Český influencer Jakub Steklý (29) alias Stejk dosáhl velkého kariérního úspěchu na YouTube. Překonal hranici jednoho milionu sledujících, a stal se tak pátým nejsledovanějším youtuberem v Česku.

Mezi vůbec prvními youtubery, kteří začali pravidelně natáčet video obsah, byl i jeden sympatický kluk z Pardubic, který si říkal Stejk. Začal natáčet vtipné výzvy, při kterých do sebe s kamarády lil litry mléka, zkoušel jíst pálivé chilli papričky nebo vyprávěl vtipy.

Dost často natáčel ze svého legendárního pokojíku, v kterém pravidelně sundával obraz ze stěny, takže po něm byly na videu vidět pouze hřebíky. "Tady to všechno začalo. U našich v obýváku s tehdy ikonickou lampou Roxanou," napsal Stejk na svůj Instagram.

Jsem z toho vyřízenej

Ze svého úspěchu má velkou radost. "Byli jsme zrovna s přítelkyní na dovolené, ale musel jsem se vrátit domů, protože nám onemocněl králík. Když jsem jel autem, zamyslel jsem se nad tím, jestli tam těch sledujících nebylo už nějak moc, jestli se to náhodou neblíží," řekl Stejk ve videu. "Tak jsem si zastavil na zastávce a viděl jsem, že je tam 999 997 lidí. Řekl jsem si, že počkám, až tam ten milion bude," uzavřel.

Hned jak přijel domů, natočil video s poděkováním všem fanouškům. "Je to masakr, díky všem za tuhle neuvěřitelnou podporu. Ani nevím, co bych k tomu řekl. Viděl jsem, jak sdílíte stories na Instagramu, že se blížím milionu, krásně jste to vyhajpovali," reagoval youtuber s tím, že ho to dojalo. Psali mu gratulace youtubeři, známí i kamarádi. "Jsem z toho úplně vyřízenej," dodal.

Nejsledovanější video

Překvapivě Stejkovo nejsledovanější video je Vyvolávání duchů challenge (Charlie Charlie challenge), které viděly už přes čtyři miliony lidí.

Stejk už natáčí videa na svůj YouTube kanál přes deset let a mají dohromady přes 430 milionů zhlédnutí. Sledovanější než on je už jen MenT s 1,42 miliony odběratelů, GEJMR se 1,23 miliony odběratelů a HouseBox s 1,01 miliony sledujících. Na třetím místě je také Jirka Král s 1,12 miliony odběratelů, ale ten už videa na svůj YouTube kanál nenatáčí.

Sandra Nováková řekla své ANO na netradičním místě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy