Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Youtuber Psychopat Bejr míří do Prostřena! Hosté dostanou hotové peklo na talíři

Zdroj: FTV Prima
+ Dalších 9 fotografií
bizár
Už příští týden se na obrazovkách v pořadu Prostřeno objeví člověk, který tam vyloženě chyběl. Aleš Bejr (42), který v letošním roce už řádil v soutěži MasterChef, naservíruje svým hostům peklo na talíři a jeho přítomnost mnohé diváky vytočí doběla.

Aleš Bejr (41) přezdívaný Psychopat, připraví takové menu, aby si prý soupeři vyzkoušeli, jaké utrpení musí prožívat on měsíc před fitness závodem. Ostatní soutěžící pohostí ve čtvrtek a to nejen na velmi netradičním místě, ale i velmi netradičním jídlem.

Fitness trenér a youtuber má před soutěží a chce, aby si s ním a jeho proteinovou dietou užili i soupeři. Vůbec je takový přejícný, a protože se touží zviditelnit a myslí i na své fanoušky na internetu, bude pokračovat ve své show.

Hosté budou jíst na chatě jeho kamaráda a bude to ve skutečně bojových podmínkách. V boudě s venkovní kadibudkou je Alešova improvizovaná ordinace, protože hosty přivítá v bílém plášti a brýlích a „panu doktorovi“ musejí vykat. Po vstupním vyšetření jediné, co by je mohlo zahřát, je kapka slivovice. Všichni jsou zvědaví, co hostitel předvede u plotny. Aleš slibuje proteinově bohaté menu. Následuje spíš parodie na večeři.

Bílá proteinová polévka je studená a měly by se k ní konzumovat nějaké pilulky. Žádné koření, žádná sůl, žádný cukr nebo třeba zálivka. A příbor? Ten má pro sebe jen „pan doktor“, který obchází stůl a od soupeřů si občas jen něco uždibne vidličkou, návštěva musí první chod s tuňákem, mozzarellou a rajčaty konzumovat pomocí naběračky na polévku. Přijde to někomu zábavné? Nebo ponižující a protivné? Vymrzlí a hladoví hosté jsou ještě docela vstřícní, ale to zatím netuší, že kuřecí přírodní steak s rýží obsahuje sice opečená kuřecí prsa s hodně rustikální oblohou z papriky, ale rýži dostanou neuvařenou v pytlíku, celou syrovou cibuli neoloupanou a stejně je na tom i palička česneku na talíři. Polovina porce je tudíž nepoživatelná.

Jako zábava bude páka, zbyde ale soupeřům po tomhle půstu ještě vůbec nějaká síla na přetlačovanou? Jak budou kolegové Aleše hodnotit? Měli by mu dávat stejné jedničky, jako to dělá on! Navíc když se musejí jít ještě někam najíst, aby v noci neumřeli hladem.

Související články

Další články