Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Youtuber Ondřej (22) chodí se 13letou dívkou! Jak to mají se SEXEM?

Láska pod zákonem
Další skandál otřásl českou youtuberskou scénu. Ondra Vlček (22) podle svých slov chodí se 13letou dívkou a jeho láska k mladší ženě mu přijde zcela v pořádku. O věkovém rozdílu dokonce natočil dlouhé video, kde všechno vysvětluje. Jenže lidem se to nelíbí a označují ho za pedofila.

Youtuber Ondra Vlček má přítelkyni Veroniku, které je jen 13 let, a lidé tak začali Ondřeje podezřívat z pedofilie. Ve své videu se snaží věc všem vysvětlit, protože málokdo na něm nechává niť suchou. "Já tady nikomu z vás nepotřebuju dokazovat, že spolu nespíme nebo nemáme nic, co bychom mít neměli. Já s Verčou žiju normální život, normální, dejme tomu dětský romantický vztah a žádné věci spolu neděláme. Co maximálně děláme, je, že se držíme za ruku nebo si dáváme pusu,“ vysvětluje Ondřej ve svém videu.

Jenže lidem to je málo. Někteří uživatelé populárního videokanálu v komentářích tvrdí, že Ondřej skončí v base a jeho přítelkyně na psychiatrii. Jiní ho označují za pedofila. Co všechno o své lásce k mladší řekl? Na to se podívejte ve videu ZDE.

Mohlo by vás zajímat

Další články