Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Youtuber Ondra Vlček naštval ochránce zvířat: Ve videu experimentuje s prasečí hlavou

Zdroj: YouTube
+ Dalších 10 fotografií
krutost
Youtuber Ondra Vlček (22) patří mezi veřejně známé osoby, které se s přízní příliš nesetkávají. Prvně ho lidé po navázání vztahu s nezletilou Verunkou (14) označili za pedofila, nyní má na čele další špatnou nálepku. Ve svém novém videu totiž experimentoval s prasečí hlavou, čímž naštval především ochránce zvířat.

Tvorba Ondry Vlčka je známá tím, že postrádá smysl. Videa, v nichž telefonuje se lvem či hororovými postavami, jsou podle mnohých největším dnem české YouTube scény. Nyní se však vlogger překonal a rozhořčil tolik lidí jako snad nikdy. V novém videu experimentuje s useknutou prasečí hlavou, kterou na 24 hodin ponořil do nádoby s coca-colou. Jen málokdo má dost silný žaludek na to, aby tyto záběry zhlédl od začátku do konce.

Ačkoliv Vlček před časem v jednom ze svých videích slíbil, že se zaměří na normální tvorbu, evidentně svému slovu nedostál. Video s názvem "Přežije prasečí hlava 24 hodin v coca-cole" je podle komentujících vrcholem vší odpornosti. Lidé se pod videem shodují na jednom - prase, jehož hlava byla použita pro trapný a nicneříkající experiment, zemřelo zbytečně. Ve výsledku se stejně ukázalo, že hlava nebohého vepře díky nápoji jen zhnědne. Především Ondrova poznámka o tom, že na mrtvé prase je krásný pohled, mnohé velmi rozohnila.

Komentáře hovoří samy za sebe. „Gratuluji, že dáváš lidem úžasný příklad, opravdu. A pak proč po světě běhá banda dementů, když nějaký nulový youtuber musí udělat ubohý experiment, aby zaujal,“ píše jeden z rozhořčených reagujících. Další lidé se podivují, jak takové video může YouTube povolit, jiní pak Vlčkovi doporučují, aby se šel léčit. Prý ale nemohli čekat nic jiného od dospělého člověka, který podle veřejnosti ve videích ponižuje vlastní matku a randí s nezletilou dívkou. Co si o jeho podivném experimentu myslíte?

Související články

Další články