Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Youtuber Ondra Vlček (23) ohlásil rozchod: Verunka (15) už má jiného, bývalému zasadila tvrdou ránu

Youtuber Ondra Vlček (23) ohlásil rozchod: Verunka (15) už má jiného, bývalému zasadila tvrdou ránu
Zdroj: archiv Ondry Vlčka
+ Dalších 13 fotografií
galerie
Už v průběhu loňského března šokoval youtuber Ondra Vlček (23) vztahem s tehdy teprve třináctiletou Verunkou. Pár čelil drsné kritice ze strany veřejnosti a došlo proto tehdy i na předstíraný rozchod. Pravda se ale brzy provalila a nehledě na komentáře ostatních vztah pokračoval. Vlček ale nyní oznámil prý už skutečný rozchod. Verunka přitom nedávno oslavila patnáctiny a youtuber nyní čelí útokům lidí, kteří tvrdí, že jakmile si s ní užil, pustil ji k vodě.

Youtuber Ondra Vlček ukončil veřejností odsuzovaný vztah s Verunkou. S tou začal randit už v březnu roku 2019, kdy jí bylo teprve 13 let. Lidé ho od té doby nazývali pedofilem a nechápali, proč si dospělý muž začal s dítětem. „Já s Verčou žiju normální život, normální, dejme tomu dětský romantický vztah a žádné věci spolu neděláme,“ bránil se tehdy.

Kromě drsné kritiky ze strany veřejnosti musel Vlček čelit i hněvu dívčina bratra, který internetové hvězdičce uštědřil několik ran do obličeje Jako ranařka se pak projevila i Verunka, která se na dětském hřišti poprala s chlapcem, který před ní jejího milého nazval pedofilem. Sama ale schytala facku.

Kritika se na Ondru Vlčka snášela dál a Verunka na sociálních sítích přiznala, že kvůli vztahu s ní si na youtubera došlápla policie. Ztratil navíc spoustu fanoušků, v negativním slova smyslu už ho znali i lidé, kteří youtuberům jinak pozornost nevěnují, a svým úspěšnějším kolegům byl a stále je pro smích.

Patnáctiny

V letošním roce Verunka oslavila 15. narozeniny a lidé se pochopitelně ptali, jak vypadá intimní život tohoto kontroverzního páru. Ačkoliv Ondra ani jeho milá nechtěli na tuto otázku odpovídat, následně zveřejnili video, v němž tvrdili, že čekají miminko.

Oba přiznali, že si těhotenství vymysleli a chtěli jen vědět, zda jim lidé věnují dostatek pozornosti. Z komentářů je ale patrné, že zatímco informaci o miminku jim jen málokdo věřil, spousta lidí si z videa vydedukovala, že jejich tvrzení o nulovém sexuálním životě už není pravdivé.

Oholená Verunka

Téměř od počátku vztahu byla Verunka často součástí videí Ondry Vlčka. Před dvěma měsíci si ale dívenka usmyslela, že nemá zdravé vlasy a youtuber tak natočil video, na němž jí stříhá vlasy. Verunka skončila s účesem na ježka.

Video, v němž Verunka přišla o vlasy, má spoustu zhlédnutí. Čerstvě patnáctiletá dívenka od té doby nosí paruku a ačkoliv ona sama tvrdí, že se k ostříhání rozhodla sama, mnozí si myslí, že ji k takovému kroku donutil Vlček kvůli sledovanosti.

Rozchod Ondry Vlčka

Ondra Vlček měl v poslední době plné zuby dotazů na svůj vztah s Verunkou. Natočil proto video, v němž vysvětluje, že se s dívenkou rozešel. „Nebylo to tak, že bych šel po jejím věku. To tak prostě přišlo,“ poznamenal znovu k věkovému rozdílu a dodal, že byl velmi rád, když oslavila patnáctiny.

„Důvodem rozchodu byly hádky. V poslední době jsme si moc nerozuměli,“ vysvětlil Vlček. Ten své bývalé přítelkyni popřál hodně štěstí do případného budoucího vztahu, zřejmě ale při natáčení videa netušil, že ho Verunka už stačila nahradit.

Verunka se na svém Instagramu pochlubila vztahem s jistým Filipem. Ke společné fotce, kterou zveřejnila v Instastories, napsala, že tolik lásky ještě nikdy necítila. Takové tvrzení musí být pro Vlčka velkou ránou.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy