Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Youtuber Ondra Vlček (22) dostává NÁLOŽ za vztah s Verunkou (14): Tohle nemusí ustát!

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 107 fotografií
nenávist
Ačkoliv youtuber Ondra Vlček (22) ještě nedávno tvrdil, že se s Verunkou (14) rozešel, ukázalo se, že lhal. Vše chtěl držet v tajnosti proto, aby nemusel čelit kritice a nenávisti, která se na něj za vztah s nezletilou dívkou snesla. Nakonec si ale ani Ondra, ani Verunka nedokázali odpustit veřejné projevy lásky a Vlček teď dostává od veřejnosti takovou nálož, která by ho mohla úplně složit!

Ondra Vlček přišel o velkou spoustu fanoušků. Když ve svých 22 letech přiznal, že udržuje vztah s ještě nedávno 13letou Verunkou, absolutně se shodil. Útočí na něj spousta ostatních youtuberů, kteří chtějí, aby se šel léčit. Kromě toho už se ale na jeho stránkách objevuje víc haterů než fanoušků a ti mu dávají opravdu zabrat.

Vlček už nemůže přidat ani jedinou fotku, pod kterou by se do něj lidé nepustili. "Už vyhlíží dětičky na hřišti," píše se pod Vlčkovým snímkem. "Tebe potkat v Ostravě, tak bych tě rozbil jako čínský porcelán," píše další komentující. Ačkoliv měl dříve Ondra Vlček poměrně velkou fanouškovskou základnu, skládající se především z malých dětí, pod svými snímky a videi nalezne jen málo slov podpory.

Už před časem youtuber prohlásil, že je paranoidní a že si zajde k psychologovi. To ale evidentně neudělal. Je možné, že komentáře, které čte, se na jeho psychice podepíšou a k návštěvě odborníka ho opravdu doženou. Není totiž jediný den, kdy by o něm někdo buďto k videu, nebo k fotce nenapsal, že je pedofil. Na komentáře se můžete podívat v galerii. Jaký názor máte na Vlčka a jeho nezletilou přítelkyni vy?

Související články

Další články