Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Youtuber Ondra (22) a jeho TŘINÁCTKA v tom nejsou sami: Tihle mají stejnou slabost

Ondra v tom není sám.
Zdroj: facebook
+ Další 4 fotografie
jsou na děti
Youtuber Ondra Vlček (22) přiznal lásku ke své dívce Veronice. Na tom by nebylo nic divného, kdyby slečně nebylo pouhých třináct let. Rázem se na internetu strhla diskuze, zda je tento vztah normální. Zatímco Ondra všechny utvrzuje, že spolu nic sexuálního nemají, veřejnost má jasno! Označuje ho za pedofila. Vztah Ondřeje a jeho lásky však není jediný, který se na českém internetu propíral. Tihle muži mají také slabost pro mladší dívky...

Známý youtuber Ondra Vlček (22) chodí se třináctiletou Veronikou. A na internetu se strhla bouřlivá diskuze o tom, jestli je to přípustné, zda není Ondra pedofil a jak to mají se sexem.

Ve videu, které Ondra Vlček zveřejnil, vysvětluje, že si odjakživa více rozuměl s mladšími dívkami a že ta jeho rozhodně na 13 let nevypadá. Ostatně prý ani on nevypadá na svůj věk. "Běžně mi lidé tipují 16 nebo 17 let. Otázky, jestli už jsem nastoupil na střední školu, patří také mezi ty časté."

"Nepovažuji se za pedofila. Nic, co spolu nemáme mít, tak nemáme," doplnil ještě Ondra s přáním, aby se do nich lidé přestali navážet.

Nebyl by to první případ, kdy se starší muž zamiluje do nezletilé dívky. Dobře známí účastníci Výměny manželek Iva a Marian se spolu také seznámili, když Ivě nebylo ještě 15 let. I když dvojice vždy tvrdila, že spolu měli první sex těsně po Iviných patnáctých narozeninách, veřejnost je přesto dlouhou dobu odsuzovala a označovala Mariana za pedofila.

Pod palbou kritiky se ocitl před pár měsíci i zpěvák Bohuš Matuš (45), který začal randit s o třicet let mladší Lucií. Ta nátlak veřejnosti neunesla a skončila v nemocnici na kapačkách. Bohuš Matuš má pro mladé dívky slabost. Před "Lucinkou", jak ji Bohuš nazýval, měl dlouholetý vztah s přítelkyní Nikolou, která byla mladší o 17 let!

Související články

Další články