Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Youtuber Misha: KONEC?! Svět pláče, přestal hrát Pokémony a pomalu to balí

+ Další 4 fotografie
Michal Florian (11), který pobláznil celý svět včetně celebrit zpěvem svých jednoduchých říkanek, možná nadobro pověsil image trochu šíleného děcka na hřebík. Místo zpívání songů pro kanál Mishovy šílenosti skládá elektronickou hudbu a že by se vrátil, to asi jen tak nehrozí.

Když se před dvěma lety objevila jeho písnička I Play Pokémon Go, notoval si ji snad každý, kdo na ni narazil. I ten, komu připadala hloupá. Tak chytlavou melodii měla! Doteď nasbírala přes sedmdesát milionů zhlédnutí a z mladého klučiny udělala rázem nejen relativně bohaté dítě, ale i terč nesmyslných haterů, kteří se tomuto děcku nestyděli i vyhrožovat smrtí.

Jenže každé haló jednou opadne, a tak se pomalu snižoval i zájem o Michalova videa. Poslední, které dosáhlo na víc než milion diváků, vzniklo před rokem k fotbalové hře. Od té doby i na poměry českého YouTube víceméně paběrkuje a také vydává nová videa jednou za uherský rok.

Není čas tvořit!

Nedalo nám to a zeptali jsme se jeho staršího bratra Oldřicha Floriana (24), který za většinou hudby a písniček stojí, jestli se na to Misha vykašlal.

„Co se týče Mishových šíleností, momentálně mám plnou hlavu jiných věcí. Jak docela náročný semestr na právnické fakultě, tak nadcházející volba děkana, kterou jako akademický senátor musím řešit. Nemám momentálně čas nad YouTube přemýšlet a nechci tvořit jenom proto, abych tvořil,“ napsal našemu redaktoru mladý muž.

Vrátí se jednou?

Flintu do žita vyloženě nehází, že by ale byla pokračování Mishovy kariéry tutovka, to netvrdí.

„Až na to budu mít zase čas a chuť a hlavně nějaké nápady, tak do toho možná zase s bráchou půjdeme. Jestli se nám oběma bude chtít. On teď začal tvořit elektronickou hudbu a umisťuje to na svůj Let's Play kanál,“ přidal.

Svět si může oddechnout

Michal jde evidentně do puberty, a tak ho začalo bavit něco serióznějšího, než bylo dětské tajtrlíkování před kamerou. Možná se tedy ještě pár nahodilých ztřeštěností dočkáme, že by ale přišel stejný boom jako před časem, to už asi nehrozí.

Související články

Další články