Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Youtuber MikeJePan sedí ve vazbě: Ať mu spadne mejdlo ve sprše, přejí mu lidé

Youtuber MikeJePan sedí ve vazbě: Ať mu spadne mejdlo ve sprše, přejí mu lidé
Zdroj: Youtube
+ Další 2 fotografie
Zatčení
Tak dlouho chodil se džbánem pro vodu, až se ucho utrhlo. I tak by šlo popsat to, že se kontroverzní youtuber Mikael Oganesjan (23) alias Mike Pán podíval do cely. Ten si totiž vybudoval slávu na tom, že dlouhé roky ztěžoval život zejména pražským strážníkům, kterým se vysmíval, zatímco porušoval řadu zákonů a předpisů. Nyní ho ale podle Blesku zadržela policie za vydírání.

Známý provokatér Mike Pán je od úterka ve vazbě za údajné vydírání. Se zjištěním přišel portál Blesk.cz, kterému informaci nepřímo potvrdil mluvčí Městského státního zastupitelství Aleš Cimbala. „Mohu potvrdit, že byl v úterý realizován policejní úkon zadržení podezřelé osoby v souvislosti s možným podezřením ze spáchání trestného činu vydírání,” řekl Cimbala.

Tomu, že jde o kontroverzního youtubera přispívá i to, že policie oznámila zadržení muže ročníku 1997, což je rok narození pávě Mikea Pána. Ten si tak minimálně pár dní pobude v cele, zatímco probíhá přípravné řízení.

Natáčení přestupků bylo reklamou

Vypadá to tak, že nakonec přeci jen zafungovala karma. Mike Pán si totiž postavil byznys na porušování předpisů a následném urážení městských strážníků, kterým se vysmíval, zatímco si vše natáčel na kameru. Videa pak publikoval na svůj kanál na Youtube. V nich také sám sebe natáčel, jak páchá především dopravní přestupky. Jak nakonec prozradil, mělo jít o reklamu pro jeho projekt, který se zabývá pojištěním proti pokutám.

Pánovo zatčení vyvolalo řadu diskuzí na sociálních sítích. Nutno podotknout, že těžko najdete člověka, který by to youtuberovi nepřál. "Dámy a pánové, dneska jsem měl fakt totální splín. Celý den prší, připálil jsem svíčkovou, zemřela mi rybička, zemřela mi kočka, která se udávila rybičkou, a nikdo nevytvořil české titulky k novému dílu seriálu Shameless. Ale najednou, když si představím, jak dostává Oganesjan pendrekem do pr*ele, je mi naprosto skvěle," stojí v příspěvku v satirické facebookové skupině Paralelní listy.

Někteří Pánovu činnost blahořečí

"Nechť mu ve sprše spadne mejdlo... Pius arogantní. Viděl jsem 3 jeho videa. Nejsem fanda městapa, ale v tomhle případě ty pražský strážníky bezmezně obdivuju v tom, že toho zmda nervově unesli a nepočkali si na něj někde, kde by mu dali deku," napsal jeden z diskutujících a podobných příspěvků bylo v diskuzích spousta.

"Dobře mu tak dementovi. Nic mi nezpříjemnilo den, jako tahle zpráva. Doufám, že jeho pr*del pozná středověk!" přál Pánovi jeden z uživatelů na Facebooku.

Nakonec se ale našlo i pár komentářů, ve kterých lidé Mikea Pána brání. "Mike je člověk, který jako první veřejně ukázal, jací idioti s přebubřelým egem a nulovou kompetencí můžou v Česku zastávat (a zastávají) funkci policisty, či strážníka městské policie. Mikea nemají rádi jen tři druhy lidí - 1. Ignoranti, 2. Policajti a jejich příbuzní 3. Lidi s názory posluchače Ortelu, voliče SPD a komouši," zastával se youtubera jeden z jeho fanoušků. Očividně tak pořád někomu přijde v pořádku porušování předpisů i veřejné ponižování policistů.

Související články

Další články