Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Youtuber Martin Rota po amputaci ukázal novou nohu. Jenže přišly nečekané komplikace!

Konečně youtubera pustili z nemocnice.
Zdroj: facebook.com
Už je to tři týdny, co oblíbený youtuber Martin Rota musel podstoupit závažnou amputaci nohy. Jenže jestli si myslíte, že se z takového traumatu hroutí, tak se mýlíte. Bere to s humorným nadhledem sobě vlastním. Jenže přeci jen je tu něco, co ho hodně trápí.

Kvůli hrozící otravě krve musel Martin Rota podstoupit operaci v oblasti kotníku. Lékaři už mu nohu zachránit nemohli. Ale youtuber z toho skákat z okna nehodlá a k nové situaci se postavil čelem. Dokonce se i na Facebooku pochlubil svou „novou nohou“.

„Vidíte, mám pořád dvě boty! Žádná sleva 50 % na boty,“ napsal ke snímku, kde zachytil protézu v celé kráse":https://www.extra.cz/…aci-postavil. Zdá se, že lékaři v Motole odvedli dobrou práci.

Učí se s ní chodit, ovládat ji, jenže zjišťuje, že to zas taková sranda není. Rozhodně o rychlé chůzi si může nechat jen zdát, zatím je to spíš takový pajda.

Ale sám přiznává, že se ještě náhrada bude měnit, tak se budou vychytávat vady, které mu překáží v normální každodenní činnosti.

Každopádně před Martinem opravdu musíme smeknout, je to velký bojovník.

Související články

Další články