Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023

Slavný český youtuber, který se snažil zachránit tonoucího, je čerstvým tatínkem! Miminku dali Fayne jméno

Youtuber Fayne je novopečeným tatínkem.
Zdroj: instagram/miroslavloner
+ Další 4 fotografie
hrdina

Youtuber Fayne alias Miroslav Loner (25) si chtěl před pár týdny vyjít s těhotnou přítelkyní na romantickou večeři na náplavku, namísto toho se však stal svědkem děsivé události. Skočil do Vltavy a pokoušel se zachránit tonoucího mladíka, ale nepodařilo se. I když na špatné vzpomínky ještě nezapomněl, má důvod k radosti. Narodil se mu totiž syn.

"Už brzy budeme rodina. Ať už jsi mezi námi, chlape," napsal youtuber Fayne na sociální sítě s krásnou přítelkyní Nikolou. Ještě v sprnu se přitom s těhotnou přítelkyní stali svědky ošklivé tragédie. Když se byli projít na náplavce se svými přáteli, namísto aby si užili klidný letní večer, spatřili topícího se člověka, pro kterého youtuber s kamarádem následně skočil.

Zachránit život mladíka se jim však bohužel nepodařilo, i když skočili do vody na stejném místě a prakticky v ten samý okamžik, co zmizel pod vodou. Policisté, záchranáři a hasiči po něm dokonce pátrali dalších 45 minut. To youtuberovi na náladě nepřidalo.

"Byla to smutná zkušenost, hlavně to bylo zbytečné. Pětadvacetiletý kluk se utopil jen kvůli tomu, že byl opilý," líčil ve videu svůj zážitek a apeloval na mladé lidi, aby nikdy nelezli do vody pod vlivem.

Hrdina se stal novopečeným tatínkem

I když se stal svědkem nešťastných událostí, má youtuber důvod se radovat. Narodilo se jim totiž s přítelkyní zdravé miminko, kterého pojmenovali Max. Na syna se rodiče dlouho těšili. "Tohle stvoření stálo za tu bolest. Vítej mezi námi Maxíčku," napsala partnerka Miroslava na sociální sítě. Ani porod se však neobešel bez komplikací.

"Když jsme jeli do nemocnice, Nikole hodně bušilo srdce, takže nám doporučili, abychom si pořídili tlakoměr. To jsme udělali a bylo štěstí, že jsme to udělali," řekl youtuber. O dva dny později změřili nastávající mamince tlak, který měla vysoký a bylo jim lékařem doporučeno, aby spěchali do nemocnice. Lékaři měli podezření na preeklamsii. "To je nemoc, která když se projeví, musí dítě okamžitě ven," vysvětlil laicky Fayne ve svém videu. Pak čekalo nastávající rodiče dlouhé čekání na výsledky.

U porodu nechtěl chybět

"Sestřička přítelkyni doporučila, aby mi řekla, že ještě nemám jezdit, protože to pro tatínky bývá náročné nebo z toho mají psychické potíže. O tom jsem nechtěl vůbec slyšet, řekl jsem jim, že hned jedu," popisoval tatínek, který se na Maxíka už dlouho těšil. "Když si však opravdu samotná Nikola přála, abych přijel až později, tak jsem ji poslechl," dodal. Nakonec byl přítomný u samotného porodu a řekl, že z toho žádný traumatizující zážitek nemá. "Spíš jsem si říkal, ty vado, je to tady."

Přítelkyně youtubera nakonec porodila přirozenou cestou. "Ve chvíli, kdy Nikola slyšela, že by jinak šla na císaře, tak najednou neuvěřitelně zabrala a dítě bylo venku," popsal situaci Fayne. Pak rodiče čekalo ještě jedno překvapení, protože miminko se narodilo a neplakalo. Netušili tedy, jestli je v pořádku a ulevilo se jim, až když zaslechli ze sousední místnosti pláč. "Tak jsem začal taky brečet, to je klasika. Hned jsem šel dítě vyfotit, abych ukázal Nikole fotku, ale ta mě sprdla, že jsem ho měl vyfotit líp," dodal. Teď už jsou noví rodiče v klidu a chodí jim jen gratulace.

Influencer a youtuber Fayne má na svém kanále youtubera přes 300 tisíc sledujících. Nejčastěji natáčí pranky, sociální experimenty a vtipné výzvy.


Finalistky Miss Czech Republic zahalené do písku: Krásky nafotily dechberoucí snímky v rozpálených dunách

Další články

Nejnovější kauzy