Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Youtuber Kovy ukázal přítele: Lásku s pohledným Miroslavem tajil Karel Kovář půl roku

Youtuber Kovy ukázal přítele: Lásku s pohledným Miroslavem tajil Karel Kovář půl roku
Zdroj: archiv Kovyho
+ Dalších 8 fotografií
vztah
Youtuber Kovy (23), který zazářil v zatím poslední řadě show StarDance, se poprvé pochlubil přítelem. Na Instagram umístil rovnou dvě společné fotky a fanoušci i slavní kolegové jsou nadšení a zahrnují ho gratulacemi.

Jsou tomu už dva roky, co youtuber Kovy, vlastním jménem Karel Kovář, v jednom ze svých videí otevřeně řekl, že je homosexuál. Jeho fanoušci od té doby netrpělivě čekali na moment, kdy ukáže svého přítele. Ačkoliv v té době pravděpodobně žádného neměl, nyní ukázal fotky s mužem, který ho dle jeho slov dělá už 6 měsíců šťastným.

Na Instagramu tanečník ze StarDance, který se se svou tanečnicí probojoval až mezi nejlepší 4 páry, zveřejnil dva snímky, ze kterých láska přímo sálá. „Spálení sluníčkem a spalující láskou. Půl roku štěstí,“ napsal youtuber k fotkám se svým přítelem Miroslavem.

Vztah se stylistou Kovymu přejí nejen fanoušci, ale i slavní kolegové, kteří se nad sympatickým párem rozplývají v komentářích. Gratulací se hrdličky dočkaly například od Kovyho přátel ze StarDance či Tomáše Kluse, Ester Geislerové či Anny Šulcové

Září štěstím

Na snímcích Kovyho a jeho přítele Miroslava je vidět, že pár je ve vztahu skutečně spokojený. Podívejte se do galerie, jak to jedné z hvězd StarDance s přítelem, kterého půl roku před veřejností tajil, sluší.

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy