Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Youtuber Kovy šel s pravdou ven: Jsem gay! Jak vzali jeho přiznání rodiče a kamarádi?

Kovy se přiznal k něčemu, co všichni dlouho tušili!
Zdroj: archiv Kovyho
+ Další 2 fotografie
Jsem gay, přiznal se po dlouhém mlčení o své sexuální orientaci youtuber Karel Kovář (21) alias Kovy! Vítěz letošních Czech Blog Awards v kategorii videobloger roku se rozpovídal o tom, jak se s pravdou o jeho sexualitě vypořádali rodiče i kamarádi. Jak proběhl jeho coming out?

Kovy má přes 630 tisíc odběratelů a desítky tisíc dalších sledujících na sociálních sítích. S tím, že je gay, se nejprve svěřil kamarádům poté, co se ho na to zeptali. Následovalo oznámení rodičům. A teď o homosexualitě poprvé veřejně promluvil ve své nové knížce Kovy: Ovšem.

Kamarádi i rodiče reagovali naprosto v pohodě, prozradil Kovy. Spoustě lidí však vrtá hlavou, proč se fanouškům youtuber nesvěřil už dřív. Video prý točit nechtěl, bál se, že by ho lidé odsoudili za to, že se snaží být jenom zajímavý.

„Možná někdy natočím trochu víc podrobností, které se nevešly do knížky. Ale určitě s nějakým časovým odstupem. Hrotit to teď by nebylo úplně chytrý,“ řekl Kovy na Óčku v pořadu Mixxxer.

„Spousta lidí asi byla překvapená. Pak mi přišla spousta reakcí, že to věděli nebo že si to minimálně mysleli. Drtivá většina byla taková, že to všechno je v pohodě, podporovali mě. Na druhou stranu nezanedbatelné množství reakcí bylo takových, že bych měl umřít,“ svěřil se dál youtuber.

Související články

Další články