Nejen že své video odpálil drsnou kritikou amerického prezidenta Trumpa. Hned v závěsu se začal věnovat kauze dluhopisů Andreje Babiše. Jak sám osvětlil, snaží se především přiblížit celou kauzu mladším generacím, aby pochopily závažnost celé kauzy.

Neváhal kritizovat ani předpotopní názor Miloše Zemana, který se nechal slyšet, že studenti jsou snadno ovlivnitelná skupina, která lehce podléhá ideologiím. Kovy na toto tvrzení panu prezidentovi uvedl příklady z historie, kdy studenti byli naopak pohonem pro důležité změny v politice.

Toto video stejně jako další svědčí o tom, že je Kovy alespoň edukovaný. Na rozdíl od některých youtuberů, kteří bezmyšlenkovitě tlachají a nejsou schopni dát dohromady ani větu, je Kovy konečně důstojným zástupcem z řad českých youtuberů. O tom ostatně svědčí i počet jeho odběratelů, který se pomalu, ale jistě blíží k milionu.

Jen pro srovnání, nejsledovanějším youtuberem je bizarní úkaz Misho, který má přes 600 tisíc, k půl milionu se blíží i oblíbenec Fatty Pillow. Ovšem pokud si myslíte, že je to dost, nenechte se mýlit. Nejsledovanější youtubeři světa se pyšní více než deseti miliony odběratelů. Proti nim jsou čeští youtubeři stále pěkní břídilové.