Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině Jaromír Soukup

Youtuber Kovy se drsně opřel do českých politiků! Na paškál si vzal Babiše i prezidenta Zemana!

Youtuber Kovy se drsně opřel do českých politiků! Na paškál si vzal Babiše i prezidenta Zemana!
Zdroj: Youtube
Konečně je v Čechách youtuber, který má smysl! Zatímco česká YouTube scéna je oproti té zahraniční spíše k politování, vypadá to, že tenhle kluk není jeden z případů. Kovy se totiž snaží přiblížit YouTube divákům, které tvoří především omladina, aktuální témata. Jedním z nich je i situace na české i zahraniční politické scéně. A tenhle zajda se rozhodně nedrží zpátky.

Nejen že své video odpálil drsnou kritikou amerického prezidenta Trumpa. Hned v závěsu se začal věnovat kauze dluhopisů Andreje Babiše. Jak sám osvětlil, snaží se především přiblížit celou kauzu mladším generacím, aby pochopily závažnost celé kauzy

Neváhal kritizovat ani předpotopní názor Miloše Zemana, který se nechal slyšet, že studenti jsou snadno ovlivnitelná skupina, která lehce podléhá ideologiím. Kovy na toto tvrzení panu prezidentovi uvedl příklady z historie, kdy studenti byli naopak pohonem pro důležité změny v politice

Toto video stejně jako další svědčí o tom, že je Kovy alespoň edukovaný. Na rozdíl od některých youtuberů, kteří bezmyšlenkovitě tlachají a nejsou schopni dát dohromady ani větu, je Kovy konečně důstojným zástupcem z řad českých youtuberů O tom ostatně svědčí i počet jeho odběratelů, který se pomalu, ale jistě blíží k milionu.

Jen pro srovnání, nejsledovanějším youtuberem je bizarní úkaz Misho, který má přes 600 tisíc, k půl milionu se blíží i oblíbenec Fatty Pillow Ovšem pokud si myslíte, že je to dost, nenechte se mýlit. Nejsledovanější youtubeři světa se pyšní více než deseti miliony odběratelů. Proti nim jsou čeští youtubeři stále pěkní břídilové.

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy