Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023

Youtuber Jake Paul, kterého proslavil sebevražedný les, provokuje v boxerském ringu

Youtuber Jake Paul se může pochlubit více než 20 miliony odběrateli.
Zdroj: Archiv Jakea Paula
+ Další 2 fotografie
NAROZENINY
Slavný americký youtuber Jake Paul se do toho zase pořádně opřel. Poté, co natočil šokující video s mrtvým tělem sebevraha v japonském lese, na sebe chce upoutat pozornost v boxerském ringu. V tom proti němu bude stát boxerská legenda Floyd Mayweather.

Americký youtuber Jake Paul, který dnes slaví 24. narozeniny, má na svém kanále přes dvacet milionů odběratelů. Svou internetovou kariéru odstartoval v roce 2016 na platformě Vine, ta však o tři roky později zanikla, a tak rodák z Clevelandu zamířil na YouTube

Jake Paul v sebevražedném lese

Na kontě má už řadu kontroverzních videí, na největší skandál si ale zadělal, když na svůj kanál přidal video ze známého japonského Lesa sebevrahů. V tom natočil mrtvé tělo, čímž vyvolal obrovské pozdvižení.

Paula následně žalovala společnost Planeless Picture, která po něm požaduje odškodné tři miliony dolarů, protože známý youtuber nesplnil zadání na film, který měl připravit.

Jake Paul je sociopat

Jake Paul má však na svém kontě mnohem více skandálů a mnohými je považován za šílence. Podle Frasera Macdonalda, jenž svá videa zveřejňuje na iNabberu, to ale Paul dělá cíleně, jen aby dosáhl velkých čísel. „Vím, že spousta lidí, pokud jde o Jakea Paula, se vrhla na frázi sociopat, ale ve skutečnosti je to pro něj obrovská hra, kde se snaží vykreslit sebe jako darebáka, aby získal čísla,“ prohlásil.

Před čtyřmi lety byl Paul svou bývalou přítelkyní Alissou Violet obviněný z toho, že ji emocionálně využíval. Taky ji prý stáhl ze schodů a rozbil jí iPhone. Mnozí ho zase viní z toho, že vydělává na svých fanoušcích, kterým prodává „záhadné boxy“, a nedávno se „proslavil“ také jako velký odpůrce koronaviru

Jake Paul vs. Floyd Mayweather

Na YouTube je i nadále hodně aktivní, věnuje se však i své nové zálibě – boxu. „Myslím, že Jake se dnes rozhodně snaží získat zralejší publikum, ale opravdu si nemyslím, že to bude fungovat,“ navezl se do něj Macdonald . „Zdá se, že většina fanoušků boxu se směje, když se youtubeři začali věnovat boxu. A většina fanoušků boxu si pravděpodobně myslí, že Jake Paul je pitomec,“ dodal.

Paul už se v ringu utkal se svým online rivalem KSI a v listopadu všechny šokoval výhrou proti bývalému hráči NBA Natovi Robinsonovi. Teď má před sebou ale daleko větší výzvu: v únoru bude boxovat proti Floydu Mayweatherovi, který je nejlépe vydělávajícím boxerem všech dob.

Jake Paul nemá v zápase sebemenší šanci uspět, přesto už si brousí zuby i na dalšího slavného soka. Rád by se totiž postavil proti legendě UFC Conoru McGregorovi, jemuž ve svém videu na Instagramu nabídl padesát milionů dolarů za to, že si to s ním rozdá v ringu. „Dobré ráno, Conore McGregore - vím, že teď pravděpodobně biješ staré chlápky v baru nebo se možná zvedáš, protože ti je špatně z tvé manželky. Náš tým vám dnes ráno poslal nabídku 50 milionů dolarů. Největší bojovou nabídku, jakou jste kdy dostali, ale bojíš se bojovat se mnou, Conore," hlásal.

A následně se pustil i do šéfa celé organizace Dana Whita. „Conore, bojíš se. Dane, bojíš se. Podepište královskou smlouvu, vy hlupáci,“ vzkázal jim. Paul si zkrátka koleduje o pořádnou nakládačku.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy