Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Andrej Babiš (politik) Horoskop

Nejnovější kauzy

Youtuber Grznár se stal miláčkem publika, i když ho v kleci uspal silnější soupeř!

Šel do toho po hlavě!
+ Dalších 7 fotografií
Získal si příznivce a fandí mu i lidé, kteří ho odsuzovali za jeho videa. Alespoň na chvíli! Kulturista a youtuber Filip Grznár v neděli vlezl do zápasnického oktagonu, kde okusil hořkost porážky v MMA (smíšená bojová umění - pozn. red.), když s ním zametl Brazilec Charles Andrade a po 40 vteřinách ho uspal. Na internetu ale Grznár sklízí chválu - porval se s mnohem zkušenějším soupeřem a nevzdal se!

V pražské hale Královka se uskutečnilo několik zápasů organizace XFN v MMA. Hvězdou večera byl právě Grznár, který před samotným zápasem vykřikoval, že soupeře zničí. Pochopitelně šlo o marketingovou nadsázku, kulturista si byl totiž moc dobře vědom toho, že jeho soupeř je papírově nad jeho síly. I tak do toho šel a okusil tvrdost ran soupeře. Po 40 vteřinách bylo jasno, když brazilská mlátička kontroverzního youtubera uspala. Grznár si odnesl krvavé zranění a uznání od lidí, že i když moc mluví, klidně se postaví těžkému soupeři.

Na internetu se tak začala objevovat pochvalná slova směrem ke Grznárovi, kterému se povedlo proslavit sport, který je v Česku zatím v kolébce, ale roste jako z vody.

Co je MMA?

Smíšená bojová umění (anglicky Mixed Martial Arts, zkráceně MMA) je plnokontaktní bojový sport bez využití zbraní, umožňující údery i chvaty, boj ve stoje i na zemi, a spojující různé techniky jiných bojových sportů i bojových umění. Vznikl na konci 20. století ze soutěží, jejichž cílem bylo nalézt mezi různými bojovými uměními nejúčinnější způsob boje ve skutečných situacích neozbrojeného střetu. (zdroj: wikipedia) Největší tuzemskou organizací MMA v Česku je GCF, v jejímž čele stojí největší česká legenda tohoto sportu Michal Hamršmíd.

Mohlo by vás zajímat

Další články