Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Andrej Babiš (politik) Horoskop

Nejnovější kauzy

Youtuber Grznár podal stížnost kvůli obvinění policie! Nesouhlasí s tím, že schvaloval smrt Roma v Chomutově

Známého youtubera a kulturistu řeší policie.
+ Dalších 14 fotografií
Český kulturista a zejména youtuber Filip Grznár se nedávno na sociálních sítích vyjadřoval k vraždě Roma v Chomutově. Vraha se v nadsázce zastával a souhlasil s jeho konáním. Policie ho kvůli tomu obvinila. Redakce eXtra.cz získala dokument, v němž Grznár podává na policii stížnost!

Grznár na začátku minulého měsíce umístil na sociální sítě video, v němž se vyjadřuje k incidentu, při kterém muž v Chomutově zastřelil Roma. Ten najížděl dodávkou do zaparkovaných aut. „Dobrou věc udělal. Problém je v tom, že zk***ená česká justice ho bude posílat za katr, hrozný. A cikáni chtějí dělat nepokoje a vyhrožují jeho rodině. Jestli to udělají, tak pro ty cikány jedu do Chomutova a vyvraždím to,“ řek Grznár v kontroverzním videu, kvůli kterému ho policie obvinila.

"Ze spáchání přečinů násilí proti skupině obyvatel a proti jednotlivci a schvalování trestného činu obvinili dnes chomutovští kriminalisté muže ve věku 32 let z Plzně. Prostřednictvím veřejně přístupné počítačové sítě šířil videozáznam, na kterém sám vystupuje a schvaluje spáchání závažného zločinu vraždy na chomutovském sídlišti. Dále pak skupině obyvatelů na sídlišti vyhrožuje usmrcením,“ řekla nedávno policejní mluvčí Marie Pivková.

Extra.cz získalo dokument, v němž Grznárův advokát napadá obvinění, a to zejména kvůli tomu, že šlo o nadsázku. Na vyjádření se podívejte do galerie. Filip Grznár je stíhán na svobodě a hrozí mu šest měsíců až tři roky odnětí svobody. S největší pravděpodobností ale případ policie odloží, v nejhorším případě by mohl dostat podmínku.

Sám Grznár, který byl zaskočen tím, že se redakce k dokumentu dostala, věří, že vše dopadne v jeho prospěch. „Nechápu, jak jste tu stížnost získali, ale je v ní skutečně mé vyjádření. Dále bych tuto věc na pokyn svého advokáta nijak nerozmazával, je to zbytečné. Věřím, že se věci vysvětlí, jak byly myšleny,“ dodal Grznár.

Mohlo by vás zajímat

Další články