Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Youtuber Filip Grznár popsal své milování se dvěma ženami! A byly v tom i drogy…

Filip se v kuchyni umí otáčet.
Zdroj: eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
Jestli někdo v českém showbyznysu může nosit přezdívky nadsamec a král upřímnosti, populární kulturista a youtuber Filip Grznár (33) si o ně s přehledem měl říct. Redakci eXtra.cz popsal své netradiční milování se dvěma ženami najednou, a to ve stavu, kdy rozhodně nebyl střízlivý! Naopak byl "nastřelený" drogou...

Na internetu rozděluje lidi do dvou táborů. Jedni mu fandí za to, jaký je dříč, druzí ho bytostně nenávidí pro jeho upřímnost. Filip Grznár si totiž v životě nedělá žádné těžkosti a mluví tak, jak mu narostla ústa. Nemá třeba problém zavzpomínat na milování se dvěma ženami. V jeho výčtu, kdy měl přes 200 sexuálních partnerek, to je ale jen plivanec v moři.

„Stalo se mi, že jsem na to vlítnul se dvěma holkama, který jsem potkal v jednom klubu. Bylo to v době, kdy jsem mírně experimentoval s pervitinem. Byl jsem nastřelenej a užil si s nima asi osmihodinovou sexuální zábavu. Bylo to hodně příjemné a myslím, že holky odcházely spokojené,“ popsal eXtra.cz Grznár s tím, že s děvčaty vyzkoušel řadu poloh a různých sexuálních prvků.

„Bylo to bezvadný. Taková jednorázovka, ale rád na to vzpomínám,“ dodal s úsměvem Grznár, který už ale nejen s děvčaty, ale i drogami neexperimentuje. „Je to minulost. A dobrá zkušenost. Dnes už jsem ale jinde,“ dodal oblíbený youtuber, který se aktuálně připravuje na další zápas v disciplíně MMA, kde si chce vylepšit skóre.

Související články

Další články