Na internetu rozděluje lidi do dvou táborů. Jedni mu fandí za to, jaký je dříč, druzí ho bytostně nenávidí pro jeho upřímnost. Filip Grznár si totiž v životě nedělá žádné těžkosti a mluví tak, jak mu narostla ústa. Nemá třeba problém zavzpomínat na milování se dvěma ženami. V jeho výčtu, kdy měl přes 200 sexuálních partnerek, to je ale jen plivanec v moři.

„Stalo se mi, že jsem na to vlítnul se dvěma holkama, který jsem potkal v jednom klubu. Bylo to v době, kdy jsem mírně experimentoval s pervitinem. Byl jsem nastřelenej a užil si s nima asi osmihodinovou sexuální zábavu. Bylo to hodně příjemné a myslím, že holky odcházely spokojené,“ popsal eXtra.cz Grznár s tím, že s děvčaty vyzkoušel řadu poloh a různých sexuálních prvků.

„Bylo to bezvadný. Taková jednorázovka, ale rád na to vzpomínám,“ dodal s úsměvem Grznár, který už ale nejen s děvčaty, ale i drogami neexperimentuje. „Je to minulost. A dobrá zkušenost. Dnes už jsem ale jinde,“ dodal oblíbený youtuber, který se aktuálně připravuje na další zápas v disciplíně MMA, kde si chce vylepšit skóre.