Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Youtuber FattyPillow otevřeně: Na své fanoušky to hraju. Ale jen trochu!

FattyPillow patří mezi největší hvězdy na youtube.com.
Zdroj: Facebook.com
Říká si FattyPillow a patří mezi nejsledovanější Čechy na youtube.com. Přitom je to takový podivný cvalík, že? Jenže právě díky svému tuku a neortodoxnímu zjevu je tak zajímavý. FattyPillow poskytl rozhovor pro web playzone.cz a my z něj vybíráme to nejlepší.

FattyPillow se jmenuje Karel, ale aby byl zajímavější, tak si nechává říkat Tlustej Kárl. A Tlustej Kárl se rozpovídal, jak to koulí se svými fanoušky a co stojí za jeho úspěchem.

Nejprve prý zkoušel rapovat a různě exhiboval. Tlustej Kárl vždy zkoušel bavit lidi, které měl kolem sebe. A protože má legrační obličej a vyžranou postavu, tak mu najednou lidi za jeho pitvoření začali tleskat.

„Vždycky jsem byl hráčem her a vždy jsem rád bavil a rozesmával lidi. Byl jsem schopen sedět týden u PC s dietní kolou a šesti krabicemi donutů a hrát World of Warcraft, takže hraní her mi bylo blízké. K tomu už docela dlouhou dobu patří i streamování her, takže jsem sledoval streamery a přišlo mi to strašně super, hraješ hru, říkáš u toho vtipy a bavíš se s "publikem“. Řekl jsem si, že bych na to byl celkem vhodný člověk, protože rád bavím lidi a jsem rád, když padají smíchy na zem. Rád si dělám i srandu ze své obezity a v tom jsem u nás prostě originál," uvedl pro playzone.

První jeho stream vidělo 11 lidí. Prý si říkali, že před kamerou je nějaký totální dement. Jenže druhý den se na tlustého dementa přišlo podívat už 40 lidí. Než stream skončil, sledovalo ho už 200 lidí a Kárlovi došlo, že musí chytnout šanci za pačesy. Během dvou měsíců se z něj stal nejsledovanější streamer v Česku.

Fatty přiznává, že na vrchol mu pomohl tuk a obezita. Málokdo si umí dělat prču ze svého vlastního nechutného těla, ale Kárl to zvládá dokonale.

„Já jsem člověk, který si dokáže upřímně udělat srandu ze své postavy a pobavit tím druhé. Celý můj život a celá moje osobnost jsou ovlivněny mým vzhledem, naučil jsem se s tím žít, naučil jsem si z toho dělat srandu. Já jsem já a k tomu patří ta tloušťka, no. Takže za ty roky jsem jako každý jiný člověk vybudoval svoji osobnost, moje je prostě tahle a patří k tomu to, že jsem tlustej,“ směje se Fatty.

Jinak Kárl přiznává, že FattyPillow je hlavně show pro lidi, že je to sehraná postava a že často předstírá. Z 95 % je prý Fatty autentický tlustý dement, to zbylé je jen hra. „Fatty je samozřejmě show a je to hraná postava (v rámci těch nejbláznivějších scén), ale z 95 % jsem to prostě já. V reálném životě si samozřejmě nesypu brambůrky na hlavu a nestříkám si šlehačku na triko, každopádně jsem to já a dělám to tak, jak to cítím,“ uvedl pro playzone.cz.

Na závěr svého povídání Kárl prozradil, že fenomén FattyPillow mu pomohla vytvořit jeho maminka. Nejenže ho finančně podporuje a koupila mu drahý počítač, ale také prý vymyslela název Tukový polštářek.

Související články

Další články