Danny Sonnleitner z TVTwixx patří mezi největší provokatéry mezi youtubery. Poprvé na sebe výrazně upozornil, když hodil petardu do autobusu. Při dalším šíleném kousku položil batoh na koleje a čekal, zda vlak plný lidí vykolejí – podívejte se ZDE. Pak se vloupal do vily Radovana Krejčíře – podívejte se ZDE.

To všechno byly kousky hodně na hraně zákona, přesto Dannymu a jeho partě část veřejnosti tleskala. V nejnovějším kousku Danny zaútočil na Dominiku Myslivcovou. Veřejně uvedl, že dělá escort a doložil to fotografiemi, na kterých má dívka (podle Dannyho je to Dominika) zarastrovaný obličej.

Na konci videa ještě Danny provokuje jejího manažera Antonína Charouze, že když zaplatí pořádnou sumu, tak třeba video stáhne. Jenže Danny udělal velkou chybu a vypadá to, že platit bude on. A nemusí se jednat o malou částku. Na fotkách totiž není Dominika Myslivcová.

Danny k provokaci použil fotky modelky a playmate Dorothy Grant. O Dominiku se rozhodně nejedná, snímků Dorothy Grant jsou na internetu stovky a stačí jen hledat. Danny Sonnleitner buď nehledal a práci odfláknul, nebo svým fanouškům úmyslně lže.

To je ale v podstatě druhořadé, protože lítá v dost velkém průšvihu. Označit někoho veřejně za prostitutku a jako důkaz použít fotky jiné osoby, je hra s ohněm, která Dannyho podle všeho nepříjemně spálí. Tahle chyba ho bude stát asi dost velké peníze. Podle informací eXtra.cz je Dominika Myslivcová (23) totiž již ve spojení s právníky. Danny by měl začít šetřit na dobrého obhájce…