Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Youtuber Corey La Barrie je po smrti: V den svých 25. narozenin tragicky zahynul

Youtuber Corey La Barrie je po smrti: V den svých 25. narozenin tragicky zahynul
Zdroj: archiv Corey La Barrie
+ Dalších 10 fotografií
neštěstí
Youtuber Corey La Barrie, který byl známý především pro svá videa, v nichž plnil výzvy nebo se snažil napálit své kamarády, je po smrti. Smutnou zprávu potvrdila jeho rodina. Teprve 25letý mladík zemřel v den svých narozenin při tragické autonehodě.

Tragická nehoda, při které zemřel youtuber Corey La Barrie, se odehrála 10. května. Corey seděl na sedadle spolujezdce, když sportovní auto řízené jeho kamarádem Danielem Silvou narazilo do dopravní značky a stromu.

Corey byl velkou hvězdou YouTube, jeho kanál sleduje téměř 350 tisíc lidí. Smutnou zprávu o jeho smrti potvrdila zahraničním médiím zdrcená rodina. Daniel, který vůz řídil, může být údajně souzen pro vraždu.

Zdrcenou rodinu nyní kolegové slavného youtubera zahrnují kondolencemi a samotnému Coreymu posílají vzkazy do nebe. Výjimkou nejsou ani jeho maminka a bratr, kteří na své sociální sítě napsali vzkaz, který si jejich milovaný blízký už nepřečte.

Vzkazy

Velmi smutnou zprávu Coreymu napsal jeho mladší bratr Jarred. „Nikdy jsem si nemyslel, že budu psát taková slova, ale musím, lidé si zaslouží vědět, co se stalo. Můj bratr Corey zemřel při autonehodě. Tohle je nejtěžší věc v mém životě a nevím, jak to bez tebe zvládnu. Moc mi chybíš, není to fér. Díky, že jsi mi byl vždy tím nejlepším velkým bráchou, moc tě miluji, život bez tebe už nikdy nebude stejný,“ napsal Jarred na sociální sítě.

„Mám zlomené srdce, můj syn zemřel v den svých narozenin při autonehodě. Není slov, kterými bych vyjádřila smutek nad ztrátou dítěte. Mám pocit, že se to nestalo, truchlím. Moc tě miluji Corey a moc mi chybíš,“ napsala youtuberova maminka.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy