Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Youtuber Aleš Bejr dostal bezdomovce Majsnera do vězení! Opilý zoufalec zůstal v Emirátech!

+ Další 4 fotografie
Youtuber Aleš Bejr si začal honit slávu na alkoholikovi a zoufalém bezdomovci Švandovi, kterému přezdívá Majsner. Vzal ho na cestu do Spojených arabských Emirátů a nedopadlo to dobře.

Provokatér Aleš Bejr má za kamaráda individuum jménem Miroslav Švanda. Tohoto bezdomovce a alkoholika vzal na výlet do Abú Dhabí. Dělali tam neskutečnou ostudu. Majsner je prostě troska, která se klidně pozvrací a pokálí v taxíku.

Aleš Bejr se do Česka vrátil sám. Majsner zůstal v Emirátech, je zatčen a prý si odsedí 5 měsíců. „Stala se tam velice, velice zvláštní situace. Nechci o tom ještě mluvit, ale můžu říct, že je mimo Českou republiku a dělám na tom, aby se dostal zpět,“ uvedl Bejr při natáčení pořadu Telebrity.

Že je Majsner zatčen potvrdil také Bejrův manažer. „Máme informaci, že si Majsner bude muset odsedět čtyři až pět měsíců v Emirátech a pak bude propuštěn zpět do České republiky. Bohužel momentálně nemůžeme podniknout nic, čekáme, až proběhne soud v Emirátech a dozvíme se, jaký trest mu uloží. Zatím nevíme, kdy soud bude. Jestli za týden nebo za měsíc. Podle zpráv, co máme, je ale Majsner v pořádku,“ řekl portálu expres.cz manažer Aleše Bejra.

Související články

Další články