Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ivana Gottová Peče celá země koronavirus Čína

Nejnovější kauzy

Yemiho jsme nachytali při jeho odjezdu z Varů. Proč měl tolik zavazadel jen na 3 dny?!

Yemi má styl za každých okolností.
Zdroj: eXtra.cz
+ Dalších 11 fotografií
Yemi Akinyemi Dele, známý jako Yemi A.D. (36), byl jednou z mnoha celebrit, která zavítala na filmový festival v Karlových Varech. Po pobytu v lázeňském městě musel odjet domů, kde ho čekají pracovní povinnosti, a my jsme ho nachytali při odjezdu. Jedno nám ale vrtalo hlavou. Proč má tak nesmyslné množství zavazadel, když tu byl jen tři dny?

Jeden z nejžádanějších tanečníků v Česku dle očekávání dorazil na filmový festival v Karlových Varech. Nejen, že se stíhal navzdory časové tísni bavit a prohlédnout si lázeňské město, ale také si užíval společnost neznámého muže. O koho jde, můžeme jen hádat.

Tvůrce urban festivalu Ynspirology pojal letošní festival opravdu ve velkém. Do města dorazil hned s několika kufry jako opravdová VIP hvězda. Měl totiž spoustu povinností a nebyl by to Yemi, kdyby za každých okolností nechtěl vypadat jako stylový muž. Ve Varech si oblíbil třeba Black Fox Clubzone, kde se potkal s Liborem Boučkem (37), Simonou Krainovou (45) nebo Petrou Svoboda.

Mimo Ynspirology stojí Yemi za mnoha úspěšnými projekty třeba 24ride pro Mercedes-Benz, který moderoval Leoš Mareš. Jeho produkční agentura JADPro získala nedávno několik ocenění.

Zdá se, že na co sáhne, to se mu daří.

Mohlo by vás zajímat

Další články