Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Yemi A. D. ukázal svůj obří luxusní byt o 220 metrech. Tam by chtěl bydlet každý

Yemi A. D.: Nabízí svůj obří luxusní byt o 220 metrech
Zdroj: Herminapress
+ Dalších 13 fotografií
nemovitost

Luxusní byt v pražské Troji choreografa Yemiho A. D., který míří do New Yorku, je k pronájmu. „Rád bych našel někoho, kdo bude mít k tomuhle krásnému místu podobný vztah jako já. Je to prostorný, slunečný a energií nabitý byt vybavený nábytkem z Bali,“ píše k nabídce na Facebooku. Částka za pronájem však není pro každého.

Yemi A. D. míří za oceán. Svůj luxusně vybavený byt proto nabízí k pronájmu. „Nabízím do podnájmu svůj byt na Tróje, protože mám před sebou rok cestování a nový byt v NYC, který se na čas stane mojí home base. Rád bych našel někoho, kdo bude mít k tomuhle krásnému místu podobný vztah jako já,“ píše Yemi na Facebooku.

Nábytek z Bali a 220 čtverečných metrů

„Je to prostorný, slunečný a energií nabitý byt vybavený nábytkem z Bali, cca 12 min autem od Národního Muzea a 15 min tunelem od Anděla, hned vedle Trojského zámku, cyklostezky a 10 min pěšky do parku Stromovka,“ dodává úspěšný choreograf a kreativního producenta, který prorazil v zahraničí.

Na realitním serveru se Yemiho byt nabízí za 70 tisíc korun měsíčně bez poplatků. Ty činí 13 tisíc. Je tedy zřejmé, že jeho nájem si nebude moci dovolit každý. Zároveň je však v krásné lokalitě a nabízí prostor 220 čtverečných metrů, s terasami o celkové výměře 40 metrů čtverečných.

Yemi v poslední době zaujal i tím, že byl vybrán jako člen posádky soukromé mise dearMoon a jako zástupce naší republiky se vypraví na šestidenní cestu do vesmíru. „Jsem neskutečně hrdý na to, že mám tu čest reprezentovat mé rodné Česko, Nigérii, ale také LGBTQ+ komunitu a všechny kreativní lidi, které zvu na tuhle vesmírnou cestu se mnou,“ uvedl tehdy Yemi A.D. v tiskovém prohlášení. Rozhovor s Yemim pro eXtra.cz najdete ve videu výše.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy