Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Yemi A.D. se nezastaví ani v době krize! Proč spojil basketbalovou hvězdu, armádního generála nebo slovenskou expremiérku?

YEMI A.D.
Yemi A.D. vyhlásil STOP panice! Tak by šel jednoduše shrnout nejnovější počin známého kreativního producenta, který zorganizoval unikátní sérii živých live stream diskusí s názvem Anti-Panic Conference, kam sezval opět velkolepou sestavu osobností, aby spolu sdíleli svá řešení v dobách krize! Připojit se k ní můžete i vy!

O Yemim A.D. je známo, že záběrem svých aktivit patří k jedněm z nejčinorodějších osobností v českém šoubyznysu. Nyní opět dokazuje, že i v době krize dokáže vymýšlet zajímavé projekty a spojovat lidi zdánlivě nespojitelné!

Už zítra od 14 hod pořádá spolu se svými partnery z Unicorn Attacks pokračování úspěšné live stream diskuse Anti-Panic Conference 2.0, kam i tentokrát pozval řadu významných osobností, které se podělí o svůj pohled na to, jak se z aktuální krize dostat. Kdo dorazí? Například basketbalová hvězda NBA Tomáš Satoranský, jeden z nejprogresiv­nějších podnikatelů Tomáš Čupr, světově uznávaný generál Petr Pavel, lékařka Kateřina Vacková známá svou kampaní #prsakoule nebo výrazná slovenská politička, někdejší premiérka Iveta Radičová, která doplní svůj pohled člověka ze zahraničí. 

„Tentokrát se sejdeme ve složení 7 lídrů a budeme se věnovat dvěma vybraným tématům: motivace lidí a rozhodování na základě emocí. Od konání první konference uběhl téměř měsíc, kdy se situace posunula, u mnohých velmi turbulentním způsobem – od úvah, jak krizi řešit jsme se posunuli ke konkrétním řešením v praxi, což s sebou opět nese řadu nových zkušeností a pohledů, které stojí za to sdílet,“ říká k důvodu, proč pokračovat v úspěšném projektu, který zaznamenal i velký mediální ohlas Yemi A.D. 

Ten vedle toho nezahálí ani ve vedení své taneční akademie Dance Academy Prague, kde po dobu plošné karantény otevřel online kurzy široké veřejnosti, a to zdarma. Do lekcí opravdových mistrů tance se tak může přihlásit kdokoli a ohlas má tady aktivita obrovský. Yemiho zkrátka těžko zastavit, krize nekrize!

Související články

Další články