Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Yasmine Bleeth slaví 52: Krásná Caroline z Pobřežní hlídky se změnila k nepoznání

Yasmine Bleeth slaví 52: Krásná Caroline z Pobřežní hlídky se změnila k nepoznání
Zdroj: archiv
+ Dalších 9 fotografií
galerie
Yasmine Bleeth, kterou si v devadesátých letech diváci zamilovali jako Caroline Holden v Pobřežní hlídce, dnes slaví své 52. narozeniny. Byla to právě ona, po kom pánské osazenstvo fanoušků krom Pamely Anderson nejvíce toužilo a v legendárních červených plavkách vypadala skvěle. Dnes už by se do nich ale nevešla...

Yasmine Bleeth se narodila 14. června 1968 v americkém New Yorku. Její maminka byla modelka a to jí dopomohlo k tomu, aby svou kariéru nastartovala ještě před tím, než vůbec začala chodit - už jako šestiměsíční dítě se objevila v reklamě na šampon Johnson & Johnson Baby. Jako dětská modelka úspěšně pokračovala a když jí bylo 6 let, zahrála si v reklamě na kosmetiku Max Factor.

Ačkoliv už v roce 1975 dostala epizodní roli v seriálu, až o 5 let později se dočkala své první velké filmové role. V komediálním muzikálu Hey Babe! si zahrála sirotka. Stíhala studovat, natáčet a do toho se věnovat modelingu.

Celosvětovou slávu přinesla Yasmine až role Caroline Holden v seriálu Pobřežní hlídka Ten měl v 90. letech velmi širokou fanouškovskou základnu a byla to právě Bleeth, která divákům v červených plavkách hodně učarovala.

Yasmine Bleeth, drogy a proměna

Už v 90. letech si Yasmine čas od času dala nějakou drogu, tvrdila, že jde jen o rekreační užívání. To se ale později zvrhlo a v roce 2000 musela nastoupit do léčebny, aby se zbavila závislosti na kokainu. Že by jí odvykačka pomohla, se ale říct nedalo, hned o rok později totiž byla v Detroitu zatčena za řízení pod vlivem drog a dostala dvouletou podmínku.

Americkým médiím Bleeth po vyléčení ze závislosti přiznala, že už celý život bude bojovat s chutí znovu začít drogy užívat. Právě tento boj si na ní vybírá krutou daň a seriálová Caroline vypadá každým rokem hůř a hůř. Na její proměnu se podívejte do galerie.

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy