Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

XXL Miss Ivana Christová, jak ji neznáte! Kromě kil navíc už neřeší ani upravený vzhled a make-up

Pamatujete si na ni?
+ Dalších 22 fotografií
Miss Československa 1989 Ivana Christová (47) už zřejmě svoji váhu neřeší, co ale přestala řešit také, je upravený, uhlazený vzhled, na kterém v minulosti lpěla. Na sociálních sítích se ukazuje zcela nenalíčená a rozcuchaná, jako kdyby jí bylo dávno ukradené, co si lidé myslí.

I když jste krásnou misskou, musíte si hlídat váhu. A občas někdo souboj s kilogramy prohraje. Ivana Christová o tom ví své. S věkem začala přibývat na váze, metabolismus si člověk jednoduše nevybírá.

I když se snaží pravidelně cvičit a běhat, jak ukazuje i svým fanouškům na sociálních sítích, zanedbává přitom další části svého těla. Bez ostychu se ukazuje nenalíčená a rozcuchaná a dokonce to vypadá, že jí už opravdu nezáleží na tom, co si o ní lidé pomyslí.

I když se její věk blíží k padesátce, je nutno podotknout, že stárnutí kůže či vrásky se jí vyhýbají obloukem. Jen by to možná chtělo zapracovat nejen na váze, ale také na péči o sebe samu.

Mohlo by vás zajímat

Další články