Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

XXL Miss Ivana Christová, jak ji neznáte! Kromě kil navíc už neřeší ani upravený vzhled a make-up

Pamatujete si na ni?
+ Dalších 22 fotografií
Miss Československa 1989 Ivana Christová (47) už zřejmě svoji váhu neřeší, co ale přestala řešit také, je upravený, uhlazený vzhled, na kterém v minulosti lpěla. Na sociálních sítích se ukazuje zcela nenalíčená a rozcuchaná, jako kdyby jí bylo dávno ukradené, co si lidé myslí.

I když jste krásnou misskou, musíte si hlídat váhu. A občas někdo souboj s kilogramy prohraje. Ivana Christová o tom ví své. S věkem začala přibývat na váze, metabolismus si člověk jednoduše nevybírá.

I když se snaží pravidelně cvičit a běhat, jak ukazuje i svým fanouškům na sociálních sítích, zanedbává přitom další části svého těla. Bez ostychu se ukazuje nenalíčená a rozcuchaná a dokonce to vypadá, že jí už opravdu nezáleží na tom, co si o ní lidé pomyslí.

I když se její věk blíží k padesátce, je nutno podotknout, že stárnutí kůže či vrásky se jí vyhýbají obloukem. Jen by to možná chtělo zapracovat nejen na váze, ale také na péči o sebe samu.

Mohlo by vás zajímat

Další články