Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

XL modelka Ashley Graham se těší na miminko: Manžel vedle ní vypadá jako drobek

Ashley Graham už bude brzy rodit.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 12 fotografií
jiný stav
Americká plus size modelka Ashley Graham (31) oznámila v polovině srpna radostnou zprávu. S manželem čekají miminko. Nastávající maminka to má podle fotografií už za pár. Ashley je odhadem v osmém měsíci a bříško má opravdu pořádné. Jelikož je modelka kyprými tvary proslulá, nikoho jistě nepřekvapuje, že se i v požehnaném stavu, kdy se zvětšila alespoň o dvě konfekční velikosti, strojí do upnutých modelů.

Elastické šaty ještě více zvýrazní modelčiny těhotenské křivky. Velká prsa, zadek, stehna a teď i bříško. To mají fanoušci na Ashley rádi. Rodačka z Nebrasky se stala vzorem pro mnoho žen na světě, které nemají a nikdy nebudou mít míry jedenáctiletého chlapce.

Ashley Graham se jako první „neanorektická modelka“ dostala na obálku prestižního magazínu Sports Illustrated. Krásku s kyprými tvary od té doby začalo sledovat téměř devět milionů lidí. S manželem Justinem Ervinem nyní čekají miminko. Po devíti letech, kdy se s manželem vzali, se těší na „rozrůstající se rodinu“, jak napsala Ashley k videu, na kterém novinku oznamuje.

Modelka se objevila mimo jiné na titulní straně časopisu Elle Quebec a v módních magazínech Vogue, Harper's Bazaar, Glamour či Elle UK. V letech 2016–2018 působila jako moderátorka ze zákulisí v soutěžích krásy Miss USA a Miss Universe.

Podívejte se do galerie, jak to nastávající mamince na těhotenských fotografiích sluší.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy