Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

XL modelka Ashley Graham bude mámou. Miminko přišlo po devíti letech manželství

Zdroj: Instagram
+ Dalších 8 fotografií
radost
V roce 2015 se objevila na obálce speciálního plavkového vydání magazínu Sports Illustrated, což naprosto narušilo koncept, který magazín do té doby měl. Vyhublé a navíc vyretušované modelky nahradila žena "krev a mlíko", která obléká velikost 40. Ashley (31) se stala vzorem pro mnoho žen na světě, které nemají a nikdy mít nebudou míry jedenáctiletého chlapce. Modelka na Instagramu nyní oznámila, že čeká miminko.

Plus size, XL nebo modelka nadměrných velikostí. Takto se označuje modelka, která má míry jako běžné ženy, které potkáváte na ulici. Ashley Graham se jako první "neanorektická modelka" dostala na obálku prestižního magazínu Sports Illustrated. Krásku s kyprými tvary od té doby začalo sledovat téměř devět milionů lidí a nyní oznámila na svém Instagramu radostnou zprávu. S manželem Justinem Ervinem čekají miminko.

Po devíti letech, kdy se s manželem vzali, se těší na "rozrůstající se rodinu", jak napsala Ashley k videu, na kterém novinku oznamuje.

Rodačka z Nebrasky se objevila mimo jiné na titulní straně časopisu Elle Quebec a v módních magazínech Vogue, Harper's Bazaar, Glamour či Elle UK. V letech 2016–2018 působila jako moderátorka ze zákulisí v soutěžích krásy Miss USA a Miss Universe.

Zasedla také v porotě reality show vyhledávající nové modelky Amerika hledá topmodelku. Graham také navrhla vlastní kolekci spodního prádla nadměrných velikostí. Nyní se těší na tu nejmilejší roli, jakou žena může mít - roli maminky.

Související články

Další články