Sophie King (26) ještě v zimě vážila 90 kilogramů. Pak se rozhodla, že chce se svým tělem něco udělat, a za 100 dní se jí podařilo neuvěřitelně zhubnout.

Dívka se rozhodla k tomuto kroku poté, co ji trápily různé zdravotní potíže. Jako sedmnáctiletá si zlomila kotník a dlouho se nemohla hýbat. Poté začala přibírat. Během studia na vysoké škole se nakazila infekční mononukleózou a dlouho se dávala do pořádku.

Sophie nechtěla používat různé „zaručené“ prostředky na hubnutí nebo zdraví škodlivé pilulky, ale rozhodla se zdravě a vyváženě jíst a denně cvičit. Po 100 dnech se rozhodla svléct do bikin a svým fanouškům, kterých má na blogu už přes 10 000, ukázala tělo v bikinách. Dívce se podařilo zhubnout na 63 kilo a hlavně díky cvičení skvěle vytvarovat postavu.

Její program 100 Happy Days se stal na internetu velmi populárním a všichni teď chtějí vyzkoušet to, co Sophia. „Lidé na mém blogu mě podporovali a nechtěli, abych přestala, což pro mě bylo ohromně motivující," řekla King, která se díky svému úspěchu zdravému životnímu stylu hodlá věnovat naplno.