Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Xholakys obětí děsivého útoku. Žena po ní ve vlaku mrskla láhev prosecca, zasáhla ji přímo do hlavy

Valérie poskytla redakci eXtra.cz rozhovor v rámci tiskové konference Clash of the Stars.
Zdroj: foto eXtra.cz/Renata Bušková
+ Dalších 7 fotografií
rvačka

Valérie Holáková alias Xholakys zažila šílené momenty. Během cesty vlakem do Prahy ji napadla jiná slečna, která po ní měla vrhnout láhev prosecca. Influencerka při incidentu utrpěla zranění, které ukázala na svém Instagramu.

Nejznámější Češka působící na platformě OnlyFans, Valérie Holáková alias Xholakys, zažila během cesty vlakem do Prahy hotové peklo. Jiná slečna, která s ní sdílela kupé, se na ni údajně vrhla a hodila po ní prosecco. Mladou influencerku láhev zasáhla do obličeje.


"Tak jsme se porvaly," začala vyprávět Xholakys na svém Instagramu, kam dala i fotky své poškrábané tváře. "Frajerka mi podělala sluchátka, takže jsem šťastná," napsala dále Xholakys, která měla výrazný šrám po okem.

Rvačku prý iniciovala neznámá slečna. "Hodila na mě flašku prosecca a pak mě napadla ona. Nedala bych první ránu já," tvrdí hvězda OnlyFans.

Doporučené video s Valérií Holákovou.


S hejtry se Valérie nepáře

S hejty se světlovlasá kráska setkává dennodenně. Naposledy se k tomu vyjadřovala začátkem roku, kdy jí sledující psali, že ztloustla. „Buď jsem anorektička, nebo jsem tlustá svině. Já fakt jako nevím, co chcete. Ještě k tomu mám váhu, kterou ještě bych měla mít navíc. Ještě bych měla přibrat,“ komentovala Valérie na sociálních sítích.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy