Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

XFN v další krizi. Nezaplatili Muradovovi, hlavní zápas s Kinclem v O2 areně nebude

+ Dalších 10 fotografií
Krize
Je tu další nepříjemnost, kterou musí řešit organizace XFN. Ohlášený a promovaný hlavní zápas na červnovou O2 arenu nebude, a to opět kvůli financím. Makhmud Muradov nedostal zaplaceno předem, jak požadoval, a duel s Patrikem Kinclem zrušil.

Muradov o svém kroku nezápasit informoval na sociální síti. „Bohužel XFN nesplnilo podmínky, na kterých jsme se domluvili, a zápas se ruší. Moc se omlouvám," napsal zápasník v pondělí v noci na svůj Facebook.

Muradov, který randí se zpěvačkou Monikou Bagárovou, po XFN požadoval, aby měl peníze za zápas na svém účtu do 15. dubna. To se ale nestalo ani přes to, že promotér organizace Petr Kareš všechny uklidňoval. „Podmínky Muradova známe a respektujeme je,“ opakoval Petr Kareš ještě před pár dny.

„Nové vedení XFN nezaplatilo Muradova, což je velká škoda. Macha jsem včera požádal o čas do konce týdne, abych finance zajistil z pozice promotéra, ale podle všeho zájem čekat nemá. Mrzí mě to. Asi už jsem jediný, kdo věří, že XFN je možné zachránit, ale to se nedá nic dělat,“ tlumil rozhořčení fanoušků Kareš pro portál Sport.

Muradov pod XFN odbojoval devět zápasů, k desátému s Patrikem Kinclem nedojde. „Celá situace mě velice mrzí, ale je to moje práce, která mě živí, a určitá pravidla se musí dodržovat. S XFN jsem žádné problémy nikdy neměl, ale tentokrát to bohužel nevyšlo. Od dnešního dne jsem volný fighter a brzy vám dám vědět, v jaké organizaci a kde budu pokračovat,“ napsal také Muradov.

Z organizace postupně odešla jména jako Vémola, Cverna, Kvapil, Jartim, Dvořák, Ondruš, Machaev – všichni kvůli finančním nesrovnalostem. Pro eXtra.cz se vyjádřil Karlos Vémola, jehož odchod XFN značně oslabil. „Nezaplatí mu. Jsem o tom přesvědčený a zápas Muradov – Kincl nebude,“ věštil pro eXtra.cz nejslavnější český MMA zápasník pro eXtra.cz před pár dny. Jeho slova se teď naplnila…

Mohlo by vás zajímat

Další články