Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

XFN přiveze do Plzně veliká jména českého MMA! Do klece se vrátí i Petr „Píno“ Ondruš

Bude to válka…
Obří galavečer MMA, jaký Plzeň ještě nezažila! Akce XFN 12, která se uskuteční 6. října, bude pro diváky skutečně mimořádným zážitkem. Do klece nastoupí bojovníci velikých jmen, jako je Petr „Píno“ Ondruš, jenž se vrací do kolbiště poprvé od velikého souboje s Karlosem Vémolou. A řada dalších...

Plzeň zažije skvělé bitvy novodobých gladiátorů. Po další obří akci v pražské O2 Areně míří organizace XFN na západ Čech. A tamní diváci se mají nač těšit. Menu zápasů bude bohaté a hlavními aktéry se stanou skvělí bojovníci.

Jako například Petr „Píno“ Ondruš, který naposledy válčil s Karlosem Vémolou před zraky více jak sedmi a půl tisíci diváky. „Řekl jsem, že půjdu do důchodu, až Vémolu porazím. To se mi nepovedlo, takže jsem věděl, že ještě bude nějaký zápas,“ vysvětlil Ondruš, zda nezvažoval konec kariéry.

Dalším matadorem českého MMA, který se představí na XFN 12 bude Terminátor Vémola. Nebudou chybět ani mladé hvězdy bojových sportů jako například: Matouš Kohout, Daniel Brunclík, Tomáš Fiala a další skvělí bojovníci. A celý galavečer se ponese v top kvalitě, jakou dokáže v České republice nabídnout jen XFN.

Mohlo by vás zajímat

Další články