Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Xenofobní populismus! Lucie Bílá by uzavřela hranice, žít v zahraničí smí jen její syn Filip

Lucie si dost protiřečí.
Zdroj: Facebook.com
+ Další 2 fotografie
Zpěvačka Lucie Bílá (50) je známá tím, jak moc je sluníčková a všem lidem by přála jen to nejlepší. Jenže někdy když vyřkne své názory, třeba co se naší země týče, tak nad tím zůstává rozum stát. Někdo by měl slavici říct, že občas je mlčeti zlato.

Vem čert to, že Lucka všem svým fanouškům, vlastně i odpůrcům posílá neustále srdíčka a nekonečno lásky. Ale přitom by je tady chtěla v této malé zemi zavřít a už nikam nepustit. Proboha proč? Nezbláznila se?

„Moc bych si přála, aby byly naše hranice zamčené na sto západů. Česko je náš domov, naše hnízdo, naše zázemí… Žijeme v nádherné zemi, kterou bych nevyměnila za žádnou na světě. Je naše a neměli bychom se o ni jen tak s někým dělit,“ řekla zpěvačka v rozhovoru v Magazínu Právo. To jsou myšlenkové pochody opravdu primitivně přemýšlejícího člověka.

Ale pro svého syna by na druhou stranu chtěla něco jiného. Nedržet ho v Česku, pro něj by ty zavřené hranice totiž neplatily, ten ať si cestuje, kde chce.

„Můj syn se narodil jako světoobčan… Má americké občanství s tím, že vystudoval britskou školu, i angličtinu jako druhý rodný jazyk. Zamiloval si Francii a většinu času teď tráví tam. Nebudu se zlobit, když se rozhodne žít nastálo jinde…“ dodala.

Měla by si nejdřív utřídit své názory, než je vypustí do „éteru“, přeci jen tímto protipostojem nové fandy nenaláká. A ať je v naší zemi situace, jaká je, tak určitě nikdo z nás by nechtěl být tady zavřený a nemoct vycestovat přes hranice. Ta nacionální stránka české pěnici opravdu nejde a je to až někdy dost trapné.

Související články

Další články