Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Horoskop týdenní horoskop

Nejnovější kauzy

X značí alkohol! Vychytralý chlapík zakopal lahev vodky v areálu 3 týdny před festivalem

Tak ten to opravdu vymyslel!
Tento muž 3 týdny před festivalem zakopal flašku vodky v areálu, kde se festival konal. Souřadnice si zapsal do GPS, aby se náhodou nepopletl. Všechno nakonec vyšlo, jak mělo, a tenhle chlapík vyhrál internet.

Všichni víme, jak je kolikrát těžké propašovat lahvinku něčeho dobrého na festival. Přes kontroly se toho dovnitř protáhne opravdu málo a alkohol nebo pivo jsou kolikrát zbytečně předražené. Tenhle chlapík přišel na způsob, jak se s tímhle problémem vypořádat.

Návštěvník festivalu Electric Zoo v New Yorku byl odhodlán si jít za svým. Naprosto přesně věděl, kde se festival bude konat a jaké ceny byly na tom minulém. Neváhal a vymyslel dokonalý způsob, jak propašovat alkohol do areálu.

Vzal velkou flašku vodky, kterou přelil do sportovní plastové lahve a uložil ji do plastového pytlíku. Poté dojel na místo festivalu a u jednoho ze stromů svůj „poklad“ zakopal. Nezbývalo pak nic jiného než čekat. On a jeho přátelé se nemohli dočkat, zdali svůj poklad najdou, když přijdou na festival.

V onen osudný den muž opět zadal souřadnice do GPS a stál na místě určeném. Kamarádi ho obestoupili, aby si akce nevšiml někdo od organizace a nebo kamery, a on flašku úspěšně vykopal.

Celý festival si tak náramně užili, neutratili skoro nic a mají o další příběh k vyprávění navíc.

Mohlo by vás zajímat

Další články