Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

X Factor: Slováci zešíleli! Do poroty vyslali uprchlici do USA a vyzobanou slunečnici Sisu Sklovskou! Češi tasí hvězdu první velikosti!

Slovenské porotkyně jsou fajn ženské, jen tu vlevo už tu známe jen ze
vzpomínek, tu vpravo si pamatují skalní fandové jako produkt Česko
Slovenské SuperStar, který ale žije v zahraničí a problém vzpomenout si
na něj mají i Slováci, kteří jej nominovali.
Zdroj: herminapress.cz

Omlouváme se slovenské produkci z TV JoJ, že jsme se jí vysmívali kvůli vyjednávání s tamním bohem a u nás nulou Vilem Rozborilem (46), protože oproti tomu, co nakonec vyslali do poroty X Factoru, je Rozboril bůh československého šoubyznysu.

Po potvrzení účasti Celeste Buckingham (18), u nás málo známé slovensko-švýcarské zpěvačky žijící v americkém Tennessee, dnes přišla další darda – porotu doplní Sisa Sklovska (48), u nás polozapomenutá, kdysi věčně céčková pěnice, která v posledních letech zmizela u sousedů, kde se provdala za tamní komickou figurku mediálního a pojišťovacího zákulisí Juraje Lelkese (62), který se jí stará o kšefty. Dvojice o sobě dala naposledy vědět v legendární kauze „Gott není kokot“, která nedávno bavila česká média.

Prima se ale vytáhla, v porotě budeme mít v porotě hvězdu první velikosti Ondřeje Brzobohatého (30), jenže tu doplní legenda skupiny J.A.R., věčně v pozadí stojící zakládající člen, skorozpěvák, textař, básník a rapper Oto Klempíř (50).

Sestava je to hodně zvláštní. Buckingham je super zpěvačka, ale venku je známější než na Slovensku, u nás ji na ulici pozná jeden člověk z padesáti. Sklovska je kariérně i vizáží desetiletí za zenitem a v jiné roli než jako zpěvačka se objeví vůbec poprvé, což může skončit všelijak už kvůli divnému „husákovskému“ přízvuku a jisté topornosti.

Klempíř je určitě nejvyzrálejším porotcem, ale krom fanoušků J.A.R. ho většina diváků show uvidí poprvé v životě.

Připravujeme další podrobnosti.

Související články

Další články