Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Wronka představil svůj nový objev. Tahle kočička má nahradit Ewu Farnou! Co říkáte na její klip?

PřeválcujeH_Na kolegyni Ewu Farnou?
Zdroj: youtube
+ Dalších 46 fotografií
Téměř před dvěma lety Ewa Farna ukončila spolupráci se svým objevitelem Leškem Wronkou. A šlo o informaci, která zaskočila fanoušky nejen v Česku, ale i Polsku, kde je Ewa velmi populární. Ovšem Wronka nelenil a našel si za boubelku náhradu! Teď se pochlubil s jejím prvním videoklipem, který otevírá novou éru ve Wronkově hudební stáji...

Hledač talentů na to šel chytře. Našel totiž opravdu kočičku, která by mohla zastínit Farnou. "Jmenuje se Hana Schořová a bude vystupovat pod uměleckým jménem H_NA. Objevil ji můj syn a po společné úvaze jsme se rozhodli do tohoto projektu jít,“ řekl eXtra.cz Lešek Wronka.

I když její první videoklip asi nezboří hitparády, Hana je rozhodně kočička, ze které jde neuvěřitelná energie. Je rozhodně vidět, že se chce dostat na špičku české scény. A rozhodně výhodu oproti Farné má. Není nutričním chameleonem!

H_NA si sama skládá texty jak v češtině, tak angličtině. Videoklip vznikl v češtině a plánuje se i v angličtině. Wronkova agentura má zájem s Hanou vyrazit i za hranice České republiky, především na polský trh, na kterém se agentura velmi dobře orientuje.

Co myslíte, má Hana šanci zastínit Ewu? Podívejte se na její videoklip.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy