Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Wronka představil svůj nový objev. Tahle kočička má nahradit Ewu Farnou! Co říkáte na její klip?

PřeválcujeH_Na kolegyni Ewu Farnou?
Zdroj: youtube
+ Dalších 46 fotografií
Téměř před dvěma lety Ewa Farna ukončila spolupráci se svým objevitelem Leškem Wronkou. A šlo o informaci, která zaskočila fanoušky nejen v Česku, ale i Polsku, kde je Ewa velmi populární. Ovšem Wronka nelenil a našel si za boubelku náhradu! Teď se pochlubil s jejím prvním videoklipem, který otevírá novou éru ve Wronkově hudební stáji...

Hledač talentů na to šel chytře. Našel totiž opravdu kočičku, která by mohla zastínit Farnou. "Jmenuje se Hana Schořová a bude vystupovat pod uměleckým jménem H_NA. Objevil ji můj syn a po společné úvaze jsme se rozhodli do tohoto projektu jít,“ řekl eXtra.cz Lešek Wronka.

I když její první videoklip asi nezboří hitparády, Hana je rozhodně kočička, ze které jde neuvěřitelná energie. Je rozhodně vidět, že se chce dostat na špičku české scény. A rozhodně výhodu oproti Farné má. Není nutričním chameleonem!

H_NA si sama skládá texty jak v češtině, tak angličtině. Videoklip vznikl v češtině a plánuje se i v angličtině. Wronkova agentura má zájem s Hanou vyrazit i za hranice České republiky, především na polský trh, na kterém se agentura velmi dobře orientuje.

Co myslíte, má Hana šanci zastínit Ewu? Podívejte se na její videoklip.

Související články

Další články