Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Wrestlerka a hvězda Netflixu Hana Kimura zřejmě spáchala sebevraždu: Bylo jí pouhých 22 let

Wrestlerka a hvězda Netflixu Hana Kimura zřejmě spáchala sebevraždu: Bylo jí pouhých 22 let
Zdroj: archiv Hana Kimura
+ Další 4 fotografie
Úmrtí wrestlerky
Sportovní fanoušci truchlí nad ohromnou ztrátou. Do nebe odešla Hana Kimura, která se věnovala wrestlingu. Mladá Japonka byla zároveň televizní hvězdou. Zemřela ve věku pouhých 22 let a mnohé zdroje uvádějí, že nejspíše spáchala sebevraždu.

O víkendu se médii začala šířit smutná zpráva o odchodu japonské wrestlerky Hany Kimury. V sobotu pak organizace Stardom Wrestling, pod níž Hana zápasila, potvrdila zprávu s tím, že požádala fanoušky o respektování soukromí rodiny a blízkých zesnulé wrestlerky.

Jak přesně dvaadvacetiletá Japonka zemřela není jasné. Mnohé zdroje však uvádí, že se mohlo jednat o sebevraždu. Poslední dobou totiž Hana zaplavovala sociální sítě zvláštními statusy, které by sebevraždě napovídaly. Nejvíce všechny vyděsil status na Twitteru, který přidala den před svou smrtí. "Už dále nechci být člověkem. Byl to život, který jsem chtěla milovat. Díky všem, miluji vás. Na shledanou," napsala mladá wrestlerka.

Kariéra

Hana měla k zápasení blízko již od dětství. Její maminka byla až do roku 2017 aktivní wrestlerkou, není tedy divu, že i Haně se dařily sklízet úspěchy. Hana poprvé zazářila v profesionálním japonském wrestlingu už v roce 2016 a od té doby stoupala na vrchol. Získala mnoho titulů a v roce 2018 byla časopisem Pro Wrestling Illustrated zařazena do žebříčku 100 nejlepších wrestlerek světa, kde se umístila na 60. místě.

Mladá zápasnice se také často objevovala v televizi. Od září 2019 byla hvězdou Netflixu, kde soutěžila v reality show Terrace House. Natáčení pořadu však muselo být kvůli koronavirové pandemii přerušeno.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy